Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért küld egy srác napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld egy srác napi szinten félmeztelen képeket magáról? Így akar meghódítani?

Figyelt kérdés
Most ismerkedünk még csak, de pár hete ez megy, mindig jönnek tőle ezek a pózolós képek, az egyébként nagyon szépen kimunkált izmos testéről. Amúgy rendesnek tűnik, és tetszik is nekem, ezt viszont nem tudom hova tenni, és azt sem értem, mit vár, mit írhatnék a képekre.
2017. máj. 22. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Jaj azonnal dobd ezt a tagot..........!
2017. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Bájgúnár pffff
2017. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Azt várja, hogy oda meg vissza legyél a testétől.

Elég proli tempó.


De egyébként ez két dolgot jelenthet:

- más téren komoly hiányosságai vannak, amit így próbál kompenzálni, pl. kis farok, gyorstüzelő, teljesítménykényszeres, potencia problémái vannak

- vagy egyszerűen csak egy önimádó idióta, aki szerelmes saját magába

2017. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Egy magamutogató pötschfej lehet, én megkérdezném tőle a helyedben, hogy ezzel mégis mit akar elérni és megmondanám, hogy hagyja abba, mert nem vagyok rá vevő.

Rajtad kívül még úgyis sok nőnek küldözgeti ugyanezeket, le merném fogadni.

2017. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy gyökér proli hiú majom.
2017. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak úgy menő, ha hozzáteszi, hogy "kockáshas hú há hú!"


Amúgy primitív dolog, azt üzeni, hogy a "húsom az érték", iku meg, mint James Bond száma: 007.

2017. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát elég rosszul esik, hogy mind ezen a véleményen vagytok, mert valószínű ez lenne a helyes döntés...Csak kezdem már megkedvelni, mert egyébként jól el tudunk beszélgetni és figyelmes is, nem lehet, hogy zavarában csinálja? Nem akarom itt az elején emiatt dobni, csak eléggé zavar.
2017. máj. 22. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak mutogatni akarja magát neked, hogy milyen jó fogás(erről tisztára a hím paradicsommadarak jutnak ilyenkor eszembe :'D ). Addig ne aggódj amíg ezeket küldi, viszont ha már ismerkedési fázisban az "altestét" mutogatja az már nagyobb gond, akkor jobb offolni a pasit.
2017. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Íme egy újabb példa, hogy hiába vagy gyökér, ha jó a tested, akkor a csaj úgyis oda lesz érted.
2017. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem a teste miatt "vagyok oda érte", pont hogy ez zavar, a magamutogatás. A személyisége valószínűleg akkor is tetszene, ha pufikabátos képeket küldene...
2017. máj. 22. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!