Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: Mikor csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: Mikor csináltok ilyet, hogy sokszor/sűrűn pillantotok valakire egy kis társaságban beszéd közben? (Lent kifejtve pontosan)

Figyelt kérdés

Van egy 3-4 fős társaság.

Alapvetően a mellettem lévőnek beszélt, én pedig amellett voltam. Észrevettem, hogy elég sűrűn pillant rám közben, értsd ilyen pár másodpercenként rám pillantott közben 1-2 másodpercekre, majd vissza.


Ez nekem azért volt fura, mert ezek a sűrű, 1-2 mp-s pillantásokkal nem tartotta velem a szemkonktaktust, mert ahhoz ez az idő ugye túl rövid.

( Én is figyeltem rá, mert észrevettem, hogy kettőnkhöz próbál beszélni, legalábbis, hogy rám is néz. Így figyeltem rá mit is mond, de nem nézett tovább a szemembe akkor sem, amikor én is figyeltem. :D)


Ha én - vagy általában az emberek- ha több embernek beszélnek, akkor hol az egyikre, hol a másikra néznek. De ezek szó szerint inkább sűrű pillantások voltak, 1-1 másodpercig kb. Én ilyenkor beszélek A-hoz, majd kis idő után B-vel is felveszem a szemkontaktust.


ÉS tényleg azt hittem, hogy nem akar kihagyni a beszédből úgymond, ezért pillant ide, és ezért is kezdtem el figyelni mit is mond, de utána sem tartottak ezek a pillantások tovább, szóval nem tartotta jobban a

szemkontaktust.


Nem merte volna tartani velem a szemkontaktust?

Beszélgettünk azért az idő alatt, szóval ez fura lenne.

Vagy simán a reakciómat nézhette?


Van aki szokott ilyet csinálni? Ezt esetleg akkor csinálják ha tetszik valaki, vagy van aki ilyen szimplán nem tud több emberre nézni vagy nem tudom, akármi? :D



#férfi #nő #pillantás #sűrű pillantás
2017. júl. 20. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, tetszettél neki.
2017. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent,ne éld bele magad!!
2017. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okééé, ezért is kérdezem, hogy ilyet mikor/miért csinál valaki?

Minden viselkedésnek van oka, a testbeszédben is.


Én 2 lehetőségre tudtam gondolni:

-tetszel neki, és így "meg tud lesni", és/vagy a reakciódat figyeli

- nem mer az emberek szemébe nézni


Utóbbi kilőve, mert nem az a túl félénk fajta.

Egyéb ötlet?


Én az okra vagyok kíváncsi.

2017. júl. 20. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam vegig, de nem lehet h kancsal? :D
2017. júl. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, inkább szép szemei voltak. :D


Lényegében csak annyi,hogy beszélgetés közben sűrűn oda-oda pillantott a rám, de csak rövid pillanatokra, ami furán hatott. Ennyi.


Csak kíváncsi volnék,hogy ezt akkor csinálják, ha tetszik valaki, vagy ez általános "azért rád is figyelek" jelzés lenne pl

2017. júl. 21. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnyilvánulás jellege és ésszerűtlen irányba változása mutatja, vonzódott hozzád valamily módon.
2017. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!