Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Mit szólnátok, ha a barátnőtök neten megismert sráccal akarna edzeni járni (mert ti nem akartok mozogni, ő viszont szeretne társaságban edzeni)?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Mennék vele sportolni. Velem eddig minden barátnőmnél az volt, hogy mentem volna, de ők nem akartak. Elég lehangoló volt, mégsem kerestem más csajt, hanem mentem a srác haverokkal.

De, ha mégsem akarnék mozogni vagy mondjuk lesérülnék, akkor zavarna, hogy más sráccal menne. Eleve érdekesnek találnám, hogy hirtelen megismert neten egy srácot és már menne is vele. Részemről, elúszna a bizalom.

2017. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kapcsolatban vannak, de nem vagyok féltékeny típus
2017. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ha a barátja nem hajlandó egyáltalán edzeni járni, pedig a lány sokszor kérte
2017. júl. 3. 10:21
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Akkor miért nem megy a barátnőivel edzeni?
2017. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a srác vessen magára.
2017. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon zavarna, és hidd el fordított esetben téged is. Én is járok rendszeresen, amikor volt barátnőm, sose jött velem, pedig nagyon örültem volna. Vagy elmentem egyedül, vagy elmentem egy haverral, nem kerestem egy másik lányt, aki jönne velem edzeni.
2017. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban edz, ha csak nem bérel ki egy egész kondi termet.
2017. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Ez a netes srac fel akar teged szedni, minden mas csak rizsa. Latod, tobb valaszolo is azonos nemuvel ment edzeni, mert tiszteltek a parjukat.
2017. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem találok azonos neműt, a parom viszont nem hajlabdó semmit sem mozogni, csak eszi a gyorséttermi kaját és ül a gép előtt
2017. júl. 3. 11:17
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Akkor fuss a masik ferfi karjaiba. Vagy ez tul radikalisan hangzik? Azt akartad hallani h semmi kivetni valo nincs a tervedben, igaz? Nem ertem miert tiprodsz egy olyan emberrel akit nem tisztelsz es keresed a kiskapukat. Legyszi ne vagd ra h de te tiszteld mert ize es fuzo, aki igy beszel a parjarol az nem tiszteli.
2017. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!