Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá írjak vagy ne? Fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy ne? Fontos, választ várok köszönöm.

Figyelt kérdés

Mi tévő legyek?

Van egy lány , régebben láttam a városban, ott ahova suliba járok. Egy ismerősőm mondta meg a nevét, nem beszéltem vele még soha sem, csak láttam, ott tetszett meg. Szerelmes nem vagyok , de szívesen meg ismerkednék vele. Sajnos olyan ismerősöm nincs, aki napi szinten vagy egyátalán beszél vele, csak látásból ismerik egymást.

Facebook-on tudnám be jelölni, majd ott rá írni. Szerintetek merjem vagy ne? Soha nem csináltam még ilyent, a lánynak tudomásom szerint nincsen barátja. Nem az a bulizós fajta, inkább kicsit vissza húzódó.


Ha be is jelölöm, és vissza igazol, majd utána ha esetleg rá írok, szándékozok, akkor mit írjak neki? Hogy kell egy ilyen beszélgetést elindítani?

-Szia

.. Utána mit?


Miről beszéljek vele? Mit hogyan?


2017. júl. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"régebben énekelt egy lány a város túlsó oldalán..."


Amúgy ne, ne írj rá. Vagyis írj ha akarsz, de értelmetlen, mivel:


1.Nem ismer téged

2.Tipikus "weirdo"-nak fog gondolni

3.Fix, hogy van kiszemeltje.



"Life is a bitch!" vagy ahogy magyarul finomítják: "Az élet kemény!". És tényleg :(

2017. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelöld be. Nézd meg a profilképét, vagy az idővonalára feltett cuccokat és próbáld meg az érdeklődési körével indítani.
2017. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha azt se tudod, hogy mit írj neki, akkor minek akarsz ráírni?

Mi fogalmazzuk meg helyetted az első levelet?


Felnőtt vagy, könyörgöm, viselkedj is úgy.


Írj rá, légy férfi!

2017. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jelelöld be..
2017. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!