Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő társaimtól várok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaimtól várok választ az ügyben, mi a teendő, ha erősen őszülök az intim területen?

Figyelt kérdés
Mivel divat a borotválás, én is ehhez a megoldáshoz folyamodtam, mert szégyellem. Pl. a hajam nem őszül, de ott lent igen, oly annyira, hogy hanem tüntetem el, akkor ősz. Pár kapcsolatom is alakul, nem szeretném magam őszen bemutatni. Hallottam róla, talán vannak akik festik. Nekem nincs bozontom, ciki lenne festeni, főleg érzékeny területen, ilyenre pénzem sincs. Ha van aki hasonlóan gondolkozik, és problémának éli meg azt, amit én, kérem, írja meg a gondolatait. Mi teendő? El kell tüntetni, aztán, ami csupasz, azon nem látszik? Vagy nem is olyan központ kérdés...én már tényleg nem tudom

#intim-őszülés
2014. júl. 2. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák, komolyan mondom irigyellek.
2014. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként annyira mindegy...

De teljesen csupaszon is esztétikus, úgyhogy nincs okod aggódni. Ha téged zavar, borotváld le és kész

2014. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
festesd
2014. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, értem, hogy hülye kérdés, de szerintem itt megengedett, mert rengeteg hülye kérdést olvastam...aki ennyire idótának tartja, annak nem kell elolvasni, illetve válaszolni. mennyivel hülyébb gond, mint ha valakinek őszül a haja...aki nem tud normálisan válaszolni, az ne írjon, nem a minősítésemre vagyok kíváncsi. és ez nem azt jelenti,l hogy nekem csak ennyi gondom van. max annyit, hogy épp ezt kérdeztem meg
2014. júl. 2. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi meg megnyugtatunk, hogy ezen nem kell problémáznod és idegeskedned. Még egyedibb.


Akit ez zavarna, az bzi, vagy csaj.

2014. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm.
2014. júl. 3. 07:26
 7/7 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Nekem is, de fogadd el, ne törődj vele, ezzel jár, hogy lassan öregszünk. felesleges kopaszra borotválnod magad meg hülyét csinálni magadból. Akinek kívánatos vagy, az ezzel együtt el fog fogadni.
2015. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!