Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy sok barátom, és ismerősöm legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok barátom,2 van,akik közelebb állnak hozzám,meg rajtuk kivül van 5-6 ismerősöm,haverom,de velük ritkán találkozom.Szeretném ha több barátom,ismerősöm lenne,mert egyébként sok embert ismerek látásból,meg az ismerőseim ismerősei nagy részt,de nem tudok velük megismerkedni,túlságosan gátlásos vagyok ilyen téren.Mit tegyek,hogy több barátom legyen,és több kapcsolatom?

16/L


2010. máj. 22. 10:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az osztálytársaimmal is ez a helyzet,sokukkal nem is beszélgetek,pedig olyan szívesen megismerném őket:(
2010. máj. 22. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
öltözz kirívóan és meglátod mennyien lesznek rád kíváncsiak xD
2010. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Próbálj meg segítőkész lenni az osztálytársaiddal kapcsolatban. Ha pl jó tanuló vagy, és nekik valami problémájuk van, és Te tudod magyarázd el nekik:) Meg ha látod hogy problémája van valakinek menj oda, és kérdezd meg mi a baj, segíthetsz-e stb:) Ez szerintem kiindulópontnak jó. Legyél mosolygós, az is sokat számít. Én 15 évesen például annyira rettegtem az idegenektől, azt hittem hogy mindenki nekem akar beszólni, ki se mentem az utcára egyedül.
2010. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

legyél nyitott a barátságra

mosolyogj amikor mész a folyosón,ha visszamosolyognak jó jel.

ne félj barátkozni,beszélgess velük,merj megszólalni

2010. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az öltözködés segíthet, de csak mennyiségben. Attól nem lesznek "minőségi" barátaid.

Úgy gondolom barát ne legyen sok, viszont olyan bizalmas viszony legyen köztetek ami csak a ti kettőtök kapcsolatára jellemző.

Haverokból lehet sok, ők általában folyton cserélődnek. A barát barát marad életed minden állomásán, míg a haverok megjelölnek Facebookon.

Ha több barátod van mint ahány ujjad az egyik kezeden, akkor valójában egy sincs, mert ők is csak haverok.

2010. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
járj be sokat a városba, plázába, akárhová. akár csak egy fagyira, vagy sétálni, üldögélni egy padon. ha van 1-2 barátnőd, természetesen velük. jön a nyár, esténként mehettek akár bulizni, ott jól lehet ismerkedni barátilag is.
2010. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!