Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mikor elmegy valahová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor elmegy valahová a párotok megkérdezitek hogy hová megy kivel megy minek megy stb vagy hadd menjen? :D

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim akik megölik a párjukat mikor el akar valahová menni.


Én még most nem tartok itt, nem is fogok valószínűleg.


Ti hogy vagytok ezzel?


Ha menni akar valahová akkor menjen nem kerdezoskodok és utana sem mikor haza jön. De viszont este nem örülök neki ha estére akar menni csavarogni.


2017. júl. 21. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem attól hogy tudsz arról hogy hova megy attól még nem fogod megölni, se nem lesz megtiltva neki ezzel. Abban egyetértek, hogy oda menjen ahova szeretne(szerintem még este is), ha emiatt nem ignorál engem teljes mértékben, de azért szeretném tudni hogy hova is megy. És nem azért mert hogy halál féltékeny vagyok, hanem mert a párom, és tudni akarok róla dolgokat, tudni akarom hogy kicsoda is ő, miket csinál stb.
2017. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Be is baszna ha láncon tartana az asszony.
2017. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem kerdezem meg es o sem,mert ha a megyunk valahova,ugy megyunk el,hogy azt is kozoljuk hova. Ha megyek boltba,nem azt mondom,hogy "na most megyek,majd jovok",hanem "szivem elszaladok a boltba,majd jovok". Ez nala is igy van. "Kicsim megyek,lemosom a kocsit" es a tobbi... En azert szeretem tudni,hogy hol van a ferjem. Nem bizalmatlansag miatt,hanem mert az a biztos,barhol,barmikor,barmi tortenhet. De egyebkent a Baratok alkalmazas mind a kettonknel be van kapcsolva,igy allandoan latjuk,hogy hol van a masik. Bar nezni nem szoktuk,(legalabbis en a sajat nevemben tudok csak nyilatkozni) inkabb csak arra az esetre van,ha egyikonk elhagyja,ellopjak a telefonjat,de akar ra is tudunk nezni barmikor,hogy hol van a masik.
2017. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit érdekel hogy hova megy a másik. Nem is feltétlen kell hozzá párkapcsolat, egyszerűbb baráti kapcsolatoknál is, ha szobatársi vagy egyéb egymáshoz ragasztottabb viszony van, már csak a "mihez tartás végett" sem árt közölni illetve tudni róla.

Bár a te kérdéses inkább inkább a féltékenységre irányult. Nos, mindenhez két ember kell. Egy aki csinálja és egy másik aki hagyja.

2017. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi semmit nem kérdezünk, ha akarjuk, úgyis megosztjuk egymással.

Amúgy oda megyünk, ahová akarunk és akkor, amikor szeretnénk, nem börtönben élünk... Megbízunk egymásban.

2017. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én mindig rákérdezek, de nem azért, mert hisztériázni akarok, hanem szeretem tudni, hol van, mikor jön, hogyha esetleg hajnalig nem jön haza, ne aggódjak, ha alapvetően a program is addig tart. Ettől függetlenül nem szólok bele, hova menjen, és "elengedem". Bár ezt a szót utálom, mert nem a kisbabám vagy a kutyám, hogy "engedjem" bárhova is. Mondjuk szerencsére a párom nem napi szinten jár el, és van elég minőségi együtt töltött időnk.
2017. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy oda megy, azzal, és akkor amikor akar. Mióta ismerem, mindig magától szól hol van, meg kivel. :D Pedig nincs rá igényem.

Egyszerűen nem vagyok féltékeny típus. Neki is rengeteg nő barátja, munkatársa van. Ráadásul még az utcán is állandóan megbámulják. Akkor is, ha ott vagyok mellette. Ezeken a szituációkon csak röhögni szoktam.

Bízok benne, és saját magamban is, hogy képes vagyok megtartani az érdeklődését. Ha meg nem, akkor úgy is észreveszem.

2017. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megkérdem, hogy hová megy, meg kb. mikorra várjam, és ha késik, legalább egy üzenetet írjon, hogy ne aggódjak.


Ennyi, a többi az ő dolga, megbízom benne, ha meg akarna csalni, bármikor megtehetné :)

2017. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Anyukám és Apukám kérdezte meg kiskoromban, hogy hova megyek és mikor jövök. Ne ne már, hogy egy párkapcsolatban is ez legyen a módi. Várogatni meg nem kell a måsikat, mindenki foglalja el magát.

35/N

2017. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ritka hogy egymás nélkül megyünk, akkorpedig automatikus hogy mondjuk egymásnak hova és kivel és mikorra érünk haza. Amig mással van akkor is mindig rámir v hi v, ettől meg nem poraz....
2017. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!