Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel a kapcsolat elején vagy, elmentek valahova "kirándulni", akkor a költséget hogy osszátok el? Mindent a férfi fizet vagy fele-fele? Ha a nőnek gyereke (i) vannak, akkor hogy alakul?

Figyelt kérdés
Persze minden megegyezés kérdése, tudom.

2017. júl. 4. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt előre meg kéne beszélni,nehogy kellemetlenség legyen belőle bármelyikőtöknek.
2017. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pontosan jól írod, megegyezés kérdése. De egy kapcsolat elején nem hiszem hogy bármelyik félnek a dolga lenne, hogy a másik gyerekeit ingyen nyaraltassa.
2017. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én kifizettem a részünket. :)

Viszont ahogy gondolkodtam most, eszembe jutott, hogy ez nem-e sértő? Gondoltam megérdeklődöm hogy szokták mások. :)

2017. júl. 4. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Általában a gazdagabb fizet, vagy úgy osztják el, hogy a jegyeket, szállást a gazdagabb, kaját a csóróbb vesz.
2017. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vacsorát főztem itthon, reggelire szendvicset vett. A szállást feleztük, bár én a 3/4-ét akartam fizetni. Akkor ez rendben lehet?

Mármint nekünk kettőnknek rendben van, de ha mondjuk elmeséli valakinek, akkor nem vághatják rá, hogy "ja, költsd csak rájuk a pénzed, úgyis csak az kell nekik!" ?

Mert emiatt is aggódok kissé, hisz azért egy egyedülálló szülő mégiscsak más anyagi helyzetben van, mint egy egyedülálló felnőtt.

Szóval se pénzéhes, lehúzós látszatát nem akarom kelteni, se megsérteni ezzel, hogy ragaszkodok ahhoz, hogy adjak én is bele.

2017. júl. 4. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenki a magáét! A gyerek is :D

30/f

2017. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha te felajánlottad a 3/4-edét akkor nem hiszem hogy ez kikezdhető.

Az mondjuk igaz, hogy hosszútávon többe lesztek a párodnak, mintha neked se lenne gyereked, de ehhez kívülállóknak semmi köze. Ő meg nyilván tudja mit vállal.

2017. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz ha te fizeted a más gyerekének a nyaralást, föleg hogy az a más a saját jegyét meg tudja venni.

Nahh meg ugye ha luxi nyaralásrs nincs pénz, olcsóbbra kell menni. Ennyi.

Pl ha tengerpartra vitted őket, akkor ingyenélő bagázst fogtál ki.

2017. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
semmi luxus nem volt. Nekem volt ott a gyerekem, ezért akartam ém a többet fizetni...
2017. júl. 5. 07:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez így is normális. Hagy is merül fent Benned más? Mindenki fizeti a saját részét, jelen esetben Neked vannak gyerekeid. Azt fizeted Te vagy a gyerekek Apja, akkor is ha nem Apukával mentek. Az Apjuktól jobban van jogod kérni pluszban nyaralásra, hogy segítsen be, de a pasidtól a Te gyerekeidre nincs. Az elején vagytok, pláne ne fizessen semmit a gyereknek, max a fagyit, egy ebédet ilyesmiket néha. Ha együtt élnétek sem fizetné a gyerekek nyaralását jobbik esetben. Neked legalább is azt nem kellene elfogadnod.
2017. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!