Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VÉGRE félre tudtam tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VÉGRE félre tudtam tenni 500-600 ezret az idén, de a barátnőm mindenáron azt akarja, hogy menjünk belőle valahova nyaralni!?

Figyelt kérdés

Én meg nem azért dolgoztam egész évben, hogy 1 hét alatt elbaxuk a pénzt. Nem vagyok milliomos.

Nem érti meg, hogy ezt vésztartaléknak inkább eltenném!

Már azon vagyok hogy eltüzelem az egészet a g#ci#be! Hogyan lehetne minél hamarabb ezt a dolgot megoldani?? Már kezd az agyamra menni ez a nyaralási mizéria! Bankba nem akartam rakni mert ahhoz kevés, de addig még itthon van kp-ban csak kelti a feszültséget a "tudata".

Most már értem miért nem szabad egy nőnek tudnia a pénzügyekről!

Ötletek?


2017. júl. 3. 20:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Rakd be a bankba a pénzt, vagy vegyél rajta kötvényt és akkor le van kötve.

A barátnőd a sajázt pénzét költse. Nem a feleséged, hogy beleszóljon.

2017. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
17%
a barátnőd nem mindből nyaralna de vmennyit áldozhatnál rá,belőle.
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
21%
Rossz ötlet a tüzelés. Menjetek nyaralni, de a nő fizesse a saját részét. Így a pénzed is megmarad és a sárkányt is kidobhatod. "Most már értem miért nem szabad egy nőnek tudnia a pénzügyekről! Keress nálad jobb módú nőt. Nehéz projekt lesz. Én még csak csóróval akadtam össze.
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Felháborító, hogy mit képzelnek egyesek. Nyaralás, skandallum!
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A legrosszabb ***** válasza:
63%
A te pénzedből menjetek nyaralni? Ő vajon mit és mennyit ad bele? A bugyikáját és egy ezrest fagyira? Párszor már átrághattátok magatokat a témán, s gondolom, nem igazán érthette meg. Ezek után jön a szokásos szexmegvonás, pletyka a barátnőknek, micsoda sóher alak vagy stb.
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen odaállsz a barátnőd elé, mint egy férfi, és elmondod neki, hogy ez a te pénzed, te kerested és te vésztartaléknak szeretnéd eltenni (okos dolog), nem pedig nyaralásra elkölteni. És mivel ezt szeretnéd, ez fog történni. Pont.


Ha értelmes, akkor megérti, ha ezután is huzakodik, akkor gondolkodj el azon, hogy mit akarsz egy olyan nőtől, aki a te pénzedet a sajátjaként kezeli. Sok dolog kell egy jól működő tartós kapcsolathoz. Az egyik az, hogy ne legyen nagy eltérés a két fél anyagiakhoz való hozzáállásában.

2017. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rakd be a bankba, ne legyen bankkártyád, úgy nem is veszed le könnyen és mindig rakhatsz hozzá kisebb összegeket. A barátnődnek pedig mond meg, hogy ok, egy olcsóbb utazás és felesbe.
2017. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Mondjad neki h elmentek nyaralni egy részéből, ha ő hozzáadja a másik felét.


A maradékot meg elrakod.

2017. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%

Neked kell tudni, hogy a barátnődnek milyen a viszonya a pénzzel kapcsolatban.

Mióta is vagytok együtt?

Mindig is anyagias volt? Ha az, akkor ne csodálkozz ezen.


Egyébként szoktatok menni néha ide-oda? Szoktatok szórakozni? Vagy csak minden garast a fogadhoz versz?

2017. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te pénzed, akkor te mondod meg, hogy mi legyen vele. Esetleg kompromisszum lehet egy olcsóbb nyaralás valahol, akár belföldön. Felezzétek a költségeket.
2017. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!