Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok túllépni azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni azon hogy nem velem veszítette el?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk. Nekem ő vette el a szüzességem, neki én a 2. voltam az életében. Az előttem lévő lány csak egy "kaland" volt neki, nem jártak. Tudom, érzem hogy szeret és bennem megtalálta azokat az értékeket, amiket keresett. De mégis... nagyon zavar a lány. Nagyon szép, modellalkat (ezt a barátom is megállapította, állítása szerint negatívként), én pedig teljesen átlagos vagyok (160 cm, 50 kg, nagyobb mellek). Nem tudom miért zavar, és hogy mit tehetnék ellene... Segítenétek pár kedves szóval? 20L
2017. júl. 21. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz a csaj a barátom előtt 20+ pasival volt, egyszer kilyukadt náluk a gumi, a kapcsolatunk elején pedig nagyon durva nemi betegséggel küszködtünk. Mivan ha tőle volt?!
2017. júl. 21. 18:08
 2/5 A kérdező kommentje:
Plusz tipikus gazdag insta-lány, aki szeret bikinis képeket rakni magamról. Én nem szeretem magam fotózni és nem nagyon posztolok semmit. Talán azért zavar mert népszerűbb? Vagy sok kalandja volt?
2017. júl. 21. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt nem kellene szomorkodnod! ♥ Sok férfi így akarja elveszíteni mert nem akarnak az első alkalomkor bénázni pont azzal a lánnyal akit szeretnek.

Te vagy az első olyan nő az életében akivel úgy létesít szexuális kapcsolatot, hogy vannak igazi érzelmei felé, szerintem ennek örülnöd kellene :)

Hidd el attól, hogy egy modellalkatú lánnyal volt az első alkalma, veled fog átélni többet és szebb dolgokat.

20L

2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm ❤
2017. júl. 21. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

" De mégis... nagyon zavar a lány. Nagyon szép, modellalkat (ezt a barátom is megállapította, állítása szerint negatívként), én pedig teljesen átlagos vagyok (160 cm, 50 kg, nagyobb mellek)."

Megválaszoltad a kérdésed.

2017. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!