Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kiakadnátok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok? Nagyon megbántott, vagy jogos amit mondott?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egyszer taliztunk. Akkor amikor taliztunk kissebb iszogatás volt. Nagyon nehezen nyiltam meg előtte, kicsit visszahúzódobb voltam vele, nem nagyon beszélgettem vele. Aztán lement egy kis pia és ellazultam, beszélgettem vele, megnyiltam neki. Aztán elhívott talizni, de azt irta, hogy menjünk iszogatni mert pia nélkül csendes vagyok. Nagyon sirtam ezután mert nem érzem magam csendesnek csak rossz paszban voltam és bánt, hogyha csendes is vagyok miért kell bántani? Jogos amit mondott? Találkozzak vele ezek után?
2017. júl. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő ilyennek látott pia előtt, te is elismered, hogy alig szóltál hozzá. Erre persze nem az a megoldás, hogy minden alkalommal inni kell, de szerintem nem szabad ezen felhúznod magad. Hogy találkozol-e még vele, azt te döntsd el!
2017. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Pocsék a helyesírásod!

Bocsi, de szerintem jogos. És tudod miért? Mert volt lehetőséged arra, hogy visszautasítsd. Rossz passzban voltál? Kifogás! Akkor miért találkoztál vele? Tudod, ha már randizol, akkor félre kéne tenned az addigi problémáidat, főleg, ha első randi! Boldognak kéne lenni.

Pia nélkül is meg lehet nyílni, de te a könnyebb utat választottad, így persze, hogy az ember azt szűri le, hogy csak akkor fog a szád járni, ha előtte iszol.


Viseld a tetteidért a következményeket.

2017. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem volt bantas. Csupan ennyit ismer beloled. Ne varj csodat 1 tali utan. Me'g azt sem tudja mi esik jol vagy mi rosszul neked. Persze h talalkozzal vele, butasag lenne emiatt feladni.
2017. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nem randi volt. Baráti társaságban taliztunk
2017. júl. 21. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szerencsétlenül próbált poénkodni ezzel és nem akart megbántani.
2017. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
te sem vagy több 15 évesnél.
2017. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha pia nélkül nyuszi vagy, akkor igaza van.

Ha meg igaza van, akkor teljesen jogtalan felfújnod magad.


Nem mimózáskodni kell kérlek, hanem megfelelően átgondolni és értékelni az információt.

Ha hasznos, akkor az az ember jót akart - bárhogyan is adta elő -, és a szándék mindig fontosabb, mint a mód.

2017. júl. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy vazz'e?


19/L

2017. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jobban is teszi, ha nem jön veled össze.


Túlérzékeny kislány vagy, az a nagy helyzet, és összevissza beszélsz!


Nőj fel, addig ne bonyolódj semmiféle kapcsolatba férfiakkal, mert kiborító a viselkedésed.


28n

2017. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!