Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sajnálja a lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a lány, hogy megbántott, ha tudta, hogy ez fog történni?

Figyelt kérdés

Volt egy lánybarátom, én voltam az igazi "barát" pasi. Egyszer történt valami, azóta nem válaszol. Élőben azt mondta, nem kapja meg az üzeneteket az új telóján. Azt mondta megnézi. Semmi. Elmondtam, hogy ezek a dolgok nekem nagyon rosszul esnek. Végül egy hónap után jól leugattam, hogy igazán megbántott, nem ezt vártam volna tőle, és mondhatta volna, hogy ne keressem többet.


Nyilván szabadulni akart tőlem valamiért. Csakhogy következő találkozón (bulin) viszonylag gyakran figyelt engem, lopva, kb. hasonlóan mint ez: [link]

A következőn már távolról nézett mikor szembe jött, nem akarta elkapni a szemét, és ehhez hasonlított: [link] kicsit nagyobb mosollyal.


Nyilván valamiért szabadulni akart tőlem. De akkor most miért sajnálja? Nekem volt már ilyen többször, de akkor ténylegesen is ignoratívak voltak felém a "tisztelt" hölgyek.


2017. jan. 3. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint nő mondom, hogy ezek az arckifejezések egyértelműen a "nem kellesz" kategóriába tartoznak. Az már más kérdés, miért nem volt benne annyi tisztesség, hogy egyenesen a szemedbe mondja. Helyedben hagynám és lapoznék egyet.
2017. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, de mint mondottam: úgy tűnik, sajnálja, a 2. alkalomkor ő akart odajönni hozzám, csak én hagytam ott.
2017. jan. 3. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "kedves lányos" mentalitás, megbántanak, aztán meg eljátsszák a sajnálkozót, hogy ne őket hibáztasd. Nem kellesz nekik mint férfi, és hárítanak, de amikor meg a szemükbe vágod az igazságot, és el akarsz tűnni, akkor sajnálkoznak, és előadják, hogy de azért fontos vagy nekik, és ne lépj le, viszont a későbbiekben magasról tesznek arra, hogy mi van veled, szóval ezen az alapon akár el is engedhetnének, hiszen még mint ember sem érdekled őket igazán.
2017. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tetetett sajnálat.


Tipikus emberi viselkedés. Undorodom már ettől a fajtól, sajnálom, hogy én is ebbe a szarba születtem.

2017. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találkoztam egy olyan lánnyal, aki tényleg sajnálta, csak azért nem mondta, mert nem merte mondani, látta rajtam ,hogy túlságosan beleéltem magam és nem tudta kezelni a helyzetet, nem akart megbántani és egy darabig nem tudta, hogyan mondja meg ,hogy nem érez úgy. Sajnos ez egy nagyon kellemetlen helyzet, nem csak nekem, hanem neki is.
2017. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én olyan srácként írok, aki már átélte ezt a szituációt és láttam a fent idézett arcokat. Az 1. arckifejezés azt jelenti: "Uh ez a gyökér mit keres itt." "Ne, csak meg ne szólítson, csak egy kis mosoly és akkor talán békénhagy..."


Szóval véleményemmel csatlakoznék az első válaszolóéhoz, verd ki a fejedből, nem sajnálja, inkább kínosan érinti, hogy összefutott veled.

2017. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!