Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nektek kész elég volt ebből az életből és nem akartok tovább élni, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem jött össze 1 normális kapcsolat sem, sokszor kihasználtak, átvertek, nem volt őszinte veletek egyetlen nő/férfi sem.

Emellett sz**ar gyerekkorotok volt, sz**arok voltak az iskolás, gimis éveitek is. És úgy szar volt az egész életetek.


És úgy k**úrvára értelmetlennek láttátok az egész életeteket és a jövőtöket is, és legszívesebben annak örültetek volna ha többet fel sem ébredtek.


2017. júl. 22. 20:19
 1/10 LazyJones ***** válasza:
Pacsit.
2017. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyire szar csak nem lehet az életed. Nincs egy pozitív dolog amit feltudnál sorolni?? Kivàncsi lennék a korodra higy hány évesen látod ilyen negatívan az életed.
2017. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van három macskám, azóta van miért élnem. Ezen kívül még semmi pozitív nem történt velem az életben.
2017. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, jelenleg is ezt érzem. Nagyon rossz, mert én próbálok tenni ellene de hiábavaló minden próbálkozás. A gyerekkoromat tönkretette az alkoholista apám, aki a szemem előtt terrorizálta anyát. Általánosban és gimiben is csúfoltak, általánosban apa miatt (kis faluba laktam és az ottani iskolában, mindenki ismert mindenkit és csúfoltak hogy apa iszákos), gimiben pedig lenéztek, és bántottak amiért duci voltam. Azóta lefogytam, pszichológushoz is jártam, de mégis szarul érzem magam nagyon sokszor és jelentéktelen kis porszemnek tartom magam, önbizalom, önbecsülés 0, mindennap eszembe jut valami a szar gyerekkoromból... Anyához nagyon kötődöm, ez az erős kötődés gyerekkoromban alakult ki, de néha szinte szorongok, mert annyira félek hogy elveszítem őt....

Szóval ja, nem vagy egyedül, de én valahogy bizakodok hogy talán rendbe jön majd minden. 2 év van hátra az egyetemből, utána önálló felnőtt szeretnék lenni és valahogy úgy alakítani az életem, hogy jobban érezzem magam és végre élvezzem is

2017. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LazyJones ***** válasza:
#2 36 vagyok hamarosan, évek óta egyedül. Mackós alkatom van, de nem vagyok tunya, sportolok is, és fizikai melót is végzek. Saját lakásom van, motorom, stabil munkám. Ehhez képest állandóan túl öreg/megkeseredett/magányos vagyok.
2017. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A pozitív dolgok azok mindig úgy 1-2 percig vagy max 1-2 óráig tartottak. És tényleges jó pozitív történést nem tudok felmutatni.


Biztosan bennem is van hiba.

De kissé hosszú lenne mindent leírni, és szerintem arra nem sokan kíváncsiak.

2017. júl. 22. 20:47
 7/10 A kérdező kommentje:
na hát azt mind bele lehet venni amit a 4-es és 5-ös írt.
2017. júl. 22. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Szar ezt olvasni hogy ennyire sok ember látja ilyen negatívan a dolgokat. Bár azért ilyen dolgok után amiket itt írtatok nem csodálom...
2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer legalább az életben mindenki így érez, ezzel nem vagy egyedül. Nekem összesen x6 kellett általánost és gimit váltanom mivel a családom mindig költözött, így mindig én voltam az "új gyerek" és soha nem adódott meg, hogy rendes párkapcsolatot alakítsak ki. Az osztályban előszeretettel kerültem a középpontba ahol a végén mindig kiközösítettek. Mivel a családom tehetősebb volt az átlagnál ez egy plusz indok volt, hogy kiutáljanak.


Miután leérettségiztem és felvettek egyetemre kicsit megkönnyebbültem, hogy végre olyan helyen tanulok tovább ahol senki nem ismeri a másikat ezért nyitottak. De csalódnom kellett mert egy emberrel sem találtam meg igazán a közös hangot emiatt ott is hagytam az egészet.


1 évet otthon ültem és gondolkodtam, hogy mit kéne csinálni míg végül eldöntöttem, hogy megcsinálom a saját vállalkozásomat. Mivel családom mindenben támogatott, így 4 év elteltével sikeres lett a cégem. Nemrég nyertem 33 millió támogatást, és jelenleg a második házamat építem Siófokon. Bőségesen lettek azóta barátaim és most, hogy lehetne párkapcsolatom egyáltalán nem vágyok rá.


Lényeg amit akarok mondani, hogy ne másokba és olyan dolgokba fektesd az energiádat és idődet ami úgyis csak lehúz, és úgy sincs semmi haszna. Egyetlen egy dologban kell csak sikeresnek lenned, és utána minden más rendeződik.

2017. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ñézzd én már annyit csalódtam, hogy már könnycsepp se jön ki a szememből. Folyton visszautasítanak, megaláznak. De nem leszek öngyilkos mert megtaláltam az életem értelmét. És az nem egy pasi, nem a pénz nem is egy kis állat, hanem a lelki békém a szeretet, amit azok iránt érzek akik képesek szeretni és megnevetettni.
2017. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!