Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kész vagyok idegileg! Megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész vagyok idegileg! Megcsalt a barátnőm! Igaz, hogy "3 másodperces" csók volt! Megbánta és minden hasonló! Könyörög. Stb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok készülve,összevagyok zuhanva minden jár az agyamban! Mit kezdjek? 18 éves srác

A lány 16


2009. dec. 16. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
most ez két élű dolog. lehet h. tényleg megbánta és nem teszi többet , de az is benne van a pakliba h. újra megteszi. ha először fordult elő ilyen bocsáss meg neki L/17
2009. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Még egy esélyt megérdemel szerintem.
2009. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Calm down, brother. Elmondom, mit csinálj. Mondd meg Neki, hogy oké, nem szakítasz Vele, stb.. De.. Bizonyítania kell. Mit szólsz hozzá?
2009. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De,hogy öljem ki magamból ezt a nagyon rossz érzést?:(
2009. dec. 16. 17:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok a hülye, vagy a "3 másodperces csók" tényleg üvegezést sejtet? azért nagyon nem mindegy, hogy milyen helyzetben csattant el az a valami, nehéz úgy bármi használhatót mondani, hogy nem mondod el, hogy mi történt...

és ha tényleg üvegezés, akkor túlreagálod.

2009. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
nem adnék neki mégegy esélyt.. tanuljon rendet.. nincs ilyen h 3másodperces csók.. csók.. ennyi..
2009. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem üvegezés volt! Egy baráti puszi rosszul sült el! Nagyon bántja a dolog! Én meg teljesen tanácstalan vagyok! Rosszul esik =/
2009. dec. 16. 18:32
 8/19 Silber ***** válasza:
26%

Saját vélemény: szerintem ha az idő számítana a megcsalás esetén, akkor mindenki csak tizedmásodperceket töltene egyszerre a másikkal, majd újra és újra és újra... Tudd meg mi történt, milyen körülmények között.

Én személy szerint nem bocsájtanék meg, még ha tudom is, hogy valószínűleg sokáig nem lenne kapcsolatom utána. Ezek után én már nem tudnék megbízni a "páromban". Ha egyszer megtette, és tudja, hogy megúszta, mégegyszer meg fogja tenni (max valami másra fogja).

2009. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
dobd!
2009. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Andrewka ***** válasza:
0%

Dobd!

Múlt héten derült ki h négy év után megcsalt a barátnőm. Rohadt egy érzés:( Ne keserítsd meg az életed. Ott lesz a fejedben mindig h lehet éppen mással van stb... Nem egyszerű kiheverni, de utólag rájössz h jobb így.


22/f

2009. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!