Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/ex-egyetemisták!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták/ex-egyetemisták! Működik egy kapcsolat, ha a párod egy másik városban jár egyetemre?

Figyelt kérdés
Esetleg írhattok privátban tapasztalatot.
2017. júl. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallottam már,hogy működött de amit a szemmel láttam az ellenpélda!

Lakótársam albérletezett, a lány hazajárt minden nap, szerda(buli nap) pasi elbúcsúzott a barátnőjétől durván berúgott és megcsalta

Szép szőke kislány otthon rendőr (tekes) pasi, kislány ha kevesebbet iszik pár pohárral a gólyatáborban akkor meg is lett volna az egyik szervezőnek

Másik albérletben történt, feljött a jómódú szép kis szende lányka a főiskolára szerelme hiányát 2 hónapig se bírta összejött másik lakótársam haverjával.

És mindez csak Gyöngyösön történt, ahol hanyagolható a helyi fiatalság minden főiskolások közt történik.

Egy Miskolc, Pest, Győr Debrecen ....... ott a helyi fiatalok is bekavarnak!

2017. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez abszolut a kapcsolattol fugg.
2017. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan csoporttársam meg kolis szomszédom, több is, akiknek működött. Nem csak, hogy másik városban, de konkrétan másik országban is. Éveken keresztül. Nekem nem ment. Ez részben miattam is volt, nekem igényem van a rendszeres minőségi együtt töltött időre, kéthetente egy hétvége számomra a fenntarthatatlanul kevés kategória volt, részben meg a kapcsolat sem volt olyan minőségű, amit értelme lett volna erőltetni. De nyilván az ellenpéldák nem bizonyítják hogy adott esetben neked is működne- vagy éppen nem működne. Ez csakis rajtatok múlik.
2017. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt így párkapcsolatom, DE alig ismerek olyan lányokat Pécsen, akik ne így lennének. Két legjobb barátnőm pesti és mind a kettőjüknek ott van barátjuk is. Jól megvannak, és nem csalták meg a párjukat. Egyébként eléggé megszoktam lepődni, amikor valaki mondja, hogy a párja is oda jár, mert nálunk ez annyira nem általános..
2017. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!