Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek van jogsija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek van jogsija, kocsija miért várja el ezt a párjától?

Figyelt kérdés
Diszkriminizációnak érzem, mert az tök elfogadott, ha egy férfinak van a nőnek nincs, fordítva meg nehogy a nő vezesse a párját. Mai világban nem tök mindegy ki vezet? Nem szaud arábiában élünk ahol egy nőnek semmi joga nem lehet. Mi van akkor, ha valami betegség miatt a férfi alkalmatlan a vezetéshez? Emiatt maradjon egyedül?
2017. júl. 23. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek olyan párt, ahol csak a nőnek van eddig és semmi gondjuk ezzel. De én személy szerint jobban szeretem, ha a pasi vezet.
2017. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

"Mi van akkor, ha valami betegség miatt a férfi alkalmatlan a vezetéshez?"


Az, hogy ez már egyben azt is jelzi, hogy a pasinak nincsenek jó génjei, márpedig a nők a legerősebb/legegészségesebb hímet választják. Ezek még ősi állati ösztönökből fakadó berögződések. Ha egy pasinak magas a vérnyomása/rossz a szeme/epilepsziás vagy szívproblémája van, akkor már nem számít alfahímnek. Nem rendelkezik olyan génekkel, amelyre a nőstények vágynak, akik utód formájában tovább tudják vinni az egészséges vérvonalat. Tudod a ragadozó hímek is megküzdenek a párválasztás jogáért és aki alulmarad vagy oroszlánok esetében világosabb a sörénye (ami azt jelenti, hogy rosszabb génekkel rendelkezik) és ez alapján a nőstény elutasítja, az örök magányra lesz kárhoztatva. A vezetés is egy férfias erény, alapelvárás a nők részéről, a mobilitás és a korlátlanság szimbóluma.

2017. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"A vezetés is egy férfias erény, alapelvárás a nők részéről, a mobilitás és a korlátlanság szimbóluma."

Kicsit túl sokat gondolsz egy apró részletbe bele.


Az tök mindegy ki vezet, csak valszeg a nő nem akar állandóan taxit játszani.

2017. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem az van, hogy azt várd el, amit nyújtani tudsz? Mert ha meg a nőnek nincs, milyen jogon várja el?
2017. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem akar a nő állandóan vezetni, és néha jólesne neki, ha a párja leváltaná a volánnál, ha együtt mennek valahova. Egyébként ha egy férfi betegség miatt alkalmatlan a vezetéshez, akkor már eleve olyan problémája van, ami hátrány lehet egy párkapcsolatban.
2017. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyu en vettem egy Rolls Rolls Fantomot. Nehogymar nekem kelljen vezetni. En kozben gyakorizok meg filmet nezek.



Amugy meg,mert nem mesz el jogsi tanfolyamra?? Nem nagy osszeg es meg barmikor javilhatnak az anyagi korulmenyeid.

N

2017. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ma már alapvető dolog a jogosítvány, akár nőről akár férfiről van szó. Persze az nem baj, ha nem 18 meg 20 hanem csak 25-26 vagy akár 30 évesen teszed le, mert tegyük fel hogy a szülők nem tudják kifizetni, de azért előbb-utóbb legyen. Sok álláshirdetésnél látom hogy a B jogsi alapkövetelmény, de legalább előny.


Én 24 vagyok és most csinálom a jogosítványt, remélem 1,5-2 hónap múlva már a kezemben lesz és bánom hogy nem kezdtem el hamarabb. Mondjuk nem is lett volna rá pénzem 20 évesen, mert szegény családból származom, de előrébb lennék az életben az tuti :)


Amúgy csak azért elutasítani egy férfit mert nincs még jogosítványa, azért valóban túlzás, feltéve ha nem valami betegség áll a háttérben, mert lehet hogy ott a betegség a valódi ok az elutasításnak. Egyébként az is a háttérben lehet, hogy azért elvárás a jogsi és kocsi, hogy felmérjék milyen anyagi helyzetben van a kiszemelt férfi.

2017. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok és én is az anyagiak miatt nem tudom letenni mostanában. Senki se tud ebben támogatni, szüleim már nem élnek a többi rokonom adóságban van. Még nem utasítottak el emiatt, de ha hallom némelyik nőtöl, hogy van kocsija, jogsija és ezt elvárja a párjától. Előadják a gyenge, védelmezésre szoruló nőt közbe meg simán eltudják magukat furikázni bárhova. Aztán ott a kettős mérce, hogy az oké lenne, ha nekem lenne és neki nem, de az nem oké, hogy neki van nekem nincs. Nem egy olyan kijelentést hallottam, hogy nő létemre ne én vezessek már. Most attól, hogy pénisszel születtem ne kelljen már ilyen társadalmi mintának megfelelni, ha eljön az idő akkor leteszem. Azért írtam, hogy lehet, hogy alkalmatlan lennék, mert nincsenek jó reflexeim, labdajátékoknál is sokszor nem tudom elkapni a labdát és a figyelmemmel is vannak problémák ezek vezetésnél hátrányok lehetnek. Így azt se tudom, hogy érdemes e belekezdenem. Nekem most egy lelki támogatás kéne az anyagi támogatás mellé egy megértő barátnő szerepében, aki megérti a helyzetemet, kiáll mellettem és nem csak elvár.
2017. júl. 24. 14:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki el tud menni valahova autóval, az már nem gyenge? Te túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a jogsinak meg a barátnőnek is.
2017. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!