Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban tényleg ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban tényleg ciki az, ha a nőnek van jogsija és a férfinek nincs?

Figyelt kérdés

Nálunk legalábbis ez a helyzet, ráadásul úgy, hogy a barátnőm fiatalabb tőlem 5 évvel. A családtagok mindig is mondták, hogy csináljam meg a jogsit, nem 1x lett volna rá lehetőségem, de engem nem érdekelt. Most meg azt kapom meg, hogy nem tartom-e gáznak, hogy ő furikáz engem? Én ezt nem így fogom fel. Közösen vettük a kocsit, ő azzal jár dolgozni, van, hogy eldob engem is, de én leginkább tömegközlekedem, jóidőben bringázok. Vásárolni persze azzal megyünk, de ha lenne jogsim akkor is azzal mennénk vásárolni. Soha nem ugráltatom, hogy vigyen el ide vagy oda, ha nagyon kocsival kell mennem valahová, akkor vagy küld a cég kocsit vagy megkérem és elvisz ő. Sose volt ebből gond, én egyébként most sem érzem azt, hogy hú, nekem életbevágóan szükségem lenne egy jogsira, szerintem nem lennék jó vezető.

26/f


2017. febr. 9. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért érdekel más? Engem zavarna, ha nem tudna vezetni, jogsi nem annyira fontos de tudjon vezetni ha hosszabb útra megyünk tudjunk cserélni. Egyébként nem ciki kategória, ha van időd akkor csináltasd meg, negatívumod nem származhat belőle.
2017. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fritzkó Mákiel válasza:
Ennyi idősen ha ez így megy már biztos nem gáz.
2017. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: nem akarom megcsináltatni. Nem lennék jó sofőr, túl sok mindenre kell odafigyelni és nem csak a saját életemmel játszom az utakon, hanem máséval is. Ha hosszabb útra megyünk, akkor nem kocsival megyünk, hanem repülővel.
2017. febr. 9. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1# remélem tudod, jogsi nélkül nem lehet vezetni :D
2017. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy ciki lenne, de szerintem jobb, ha megcsinálod. Nagyfokú önállóságot ad, és bár ilyen sose legyen, vészhelyzetekben is így tudsz reagálni. Az, amit írtál, hidd el, csak kezdeti para. Ha meg tanulsz vezetni észreveszed, hogy bár figyelni kell sok mindenre, de azért nem annyir ördögtől való dolog ez.
2017. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, ha abszolúte, egyáltalán nem érdekel a vezetés és az autók, sőt, csak úgy tekintesz rájuk, mint aféle közlekedőedényekre, amikkel el lehet jutni A-ból B-be, és még rossz sofőrnek is tartanád magad, akkor semmi értelme a jogsinak. Lehet, hogy ha megszereznéd, utána ugyanúgy nem vezetnél, mert félnél a volán mögött - a leírásból legalábbis nekem az jött le, hogy van benned egy alapvető félelem ezzel kapcsolatosan. Ha a párodnak nem gond, akkor meg pláne értelmetlen vele foglalkozni. 34F
2017. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Van egy közös eszköz, amit ha használni akarsz, kell hozzá a másik. Nem ciki, de praktikusabb, ha leteszed a jogsit.

30/f

2017. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Az emberek hülyék, ne foglalkozz velük. Tényleg praktikus, ha tudsz vezetni a vészhelyzet miatt és bizonyos állásokhoz is kellhet, de annak nincs értelme, hogy megszerzed a jogsit aztán sosem hosszabbítod meg, csak porosodik. Nekem anyukám húsz éve egyáltalán nem vezet, aztán valahogy mégis túlél.
2017. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz ha egy pasi nem akar vezetni. Kisgyerekes, nyuszis
2017. febr. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy van, hogy nőként csak nekem van jogsim - és ez nálunk nem is fog soha változni, páromnak rossz a szeme, amiatt nem csinálhatja meg, nem engednék át az orvosin.

Soha nem jutott eszembe, hogy emiatt kevésbé lenne férfias, ez hülyeség.

Élnek egész családok jogsi meg kocsi nélkül, és valahogy ők is megvannak...

2017. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!