Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a dolog amit reméltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog amit reméltek a jelenlegi vagy egy reménybeli kapcsolatol?

Figyelt kérdés

Hisztek abba, hogy örökké együtt? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Én szeretnék hinni benne, de nem tudom, annyi kétely van bennem, hogy létezik e ilyen


2017. júl. 24. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy örökké együtt, hiszen az élet véges. Én mindig a tartós kapcsolatokat kerestem, most úgy tűnik, megtaláltam a megfelelő partnert. Családot szeretnék, közös jövőt. :)
2017. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem "hiszek" benne. Teszek érte. Problémák mindig lesznek. Amit meg lehet oldani, azt megoldjuk. És szinte mindent meg lehet oldani.
2017. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én abban reménykedem h az asszony jól főz és szeret is. Nekem ez fontos dolog.


az örökké együttben am hiszek.

2017. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de azért minden nap tenni kell, különben annyi.


Apáékon láttam, hogy 15 év után is milyen tisztelettel és szeretettel viselkedtek egymással, és ezt a mintát követem a kapcsolatomban. :)


A párom szülei elváltak, ő meg épp azért tesz meg mindent kettőnkért, hogy mi együtt élhessük le az életünket.

2017. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hiszek, pedig semmi okom rá. Nem ismerek egy olyan párt sem, akik harminc évnél tovább együttvoltak - vagy mert korán elváltak, vagy mert (szomorúbb esetben) meghalt az egyikük. Van egy ismerős házaspár, akik 25 éve együttvannak - nekik rendesen válságban van a kapcsolatuk. Azt nem tudom, hogy elválnak-e, de azt tudom hogy a feleségnek minden nap egy kínszenvedés.


Bennem ilyenkor felmerül a kérdés, hogy mi az ami mondjuk 20 év alatt nem romlott el, de 25 év alatt elromlott. Édesanyámnak erre az az elmélete, hogy az emberek változnak, és akkor van gond, amikor már nem tudnak együtt változni. Ha igaza van, akkor nincs bisztosíték.


Szóval tényleg semmi okom hinni az örökké együttben, de valahogy mégis hiszek. Fiatal vagyok, és naiv, tudom, de én azt gondolom, hogy mindenki más, és minden párkapcsolat másképp működik, és kicsit makacs is vagyok, mert amikor a páromra gondolok, valahogy mindig az jut eszembe, hogy szerintem pont a miénk lehet az a párkapcsolat, ami örökké tart. :)

2017. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!