Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvaroljak egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy lánynak, aki nagyon tetszik és tudom, hogy én is tetszek neki? 20/f

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon aranyos nagyon tetszik,tetszek neki valamilyem szinten mert adott ilyen jeleket nekem. Eleinte minden jol ment, de most mintha elakadtam volna... A lány nehezen megy bele a talalkozokba, munka miatt talalkozunk csak. Poenosan a fonok megkerdezte h akkor mi lesz velünk de ő nem mondott semmit csak zavarban volt. Nem tudom mi lehet a probléma, van egy stilusom amibol az johet le hogy en tobb csajjal is beszelek es ez igy van de ő nagyon megmozgat es mem is erdekel egyaltalan mas csak ő. Hogyan kéne továbbra is udvaroljak,hogy ebbol legyen valami? Köszönöm a válaszokat. Illetve meddig lenne erdemes udvarolnom neki? Mi az a pont aminel mondjam azt, hogy ennyi eleg volt.

2017. júl. 22. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyél nyílt és őszinte...


Mondd el neki, hogy tetszik neked, el tudnád vele képzelni komolyabban is...


Vagy igent mondd, vagy nem... ha nem, akkor legalább tovább tudsz lépni.


Ha igen, nyert ügyed van!


Légy férfi és lépj!

2017. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!