Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mackós pasiknak miért magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mackós pasiknak miért magas a hangjuk?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek a mackós testalkatú férfiak de azt vettem észre, hogy nagyon soknak magas, vékony hangja van, ami már már zavaró.

Vagy csak én futok össze ilyenekkel? :D



2017. júl. 24. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak te, én 182 centi és 90-95 kiló körül mozgok, tehát nem vagyok egy nádszál legény, de a hangom abszolút nem magas :)
2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Mert kicsit meg van borulva a hormonháztartásuk asz ösztrogén javára. A tesztoszteron meg kevés.
2017. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekelnének ezek a statisztikák.
2017. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én se találkoztam még magas, vékony hangú mackós pasival, pedig ismerkedtem már néhánnyal.


23/N

2017. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!