Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/férfiak, ti kezdenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, ti kezdenének egy ilyen fiúsabb csajjal? /több lent/

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azért írtam ki, mert pár ismerősöm szerint fiúsabb vagyok. És pár pasi szerint is, mondván a nő legyen nő...


- Szeretem a motoros , autós dolgokat.

- Sportos testem van, hosszú hajam és kb 160 cm vagyok , bár ezek lényegtelen infók.


Külsőségek, amik nem annyira 'csajosak':

- Szeretek baseballsapkát, farmert/ farmer rövid gatyát most nyáron hordani, meg sport trikókat. Nem szeretem a szoknyákat, se a magassarkút.

- Kedvelem a férfias sportokat, mint a futball, motorozás, box. Ezek közül mindegyiket űzöm is!

- A szókincsem inkább férfiszlenget tartalmaz, és nem használok pláza csaj anyanyelvet (szoli, hambi, kari, bari, nari, ajcsi, örihari, szupcsyhhh, láwcsyhhhh, uncseeehhhh, cejeceje, bocsika, király előlap a telcsire).

- Néha káromkodok, trágárkodok, de NEM folyamatosan!

- Jellemzőek rám a fiús 'testtartások' (zsebredugott kéz), nem nagyon szoktam keresztbe tett lábbal leülni vhova.

- Nem érzelmi alapon hozok döntéseket.

-'Soha, semmilyen esetben' nem sminkelek, kivéve nagyobb volumenű ünnep (karácsony, esküvő, ilyesmi), de randira, bulikba nem, egyeltalán.

-Semmi rózsaszín, meg ehhez hasonló "lányos" színt nem hordok, jó azért színes ruhákat is húzok , de inkább szürke, fehér, fekete színeket szeretem, meg néha a pirosat is.

-Ruhát, szoknyát nem hordok, még mondjuk randira sem

- Parfümöt szoktam használni, és a hajamat vagy kiengedve vagy copfban hordom általában (de ápolt, frissen mosott!)


Szerintetek, őszintén (!), fiús vagyok vagy normális?

Párkapcsolatban a leírtak alapján szimpatikus/elviselhető lennék? :D


(Hirtelen ezek jutottak eszembe)



2017. júl. 21. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A ruha nem határozza meg, hogy férfias vagy vagy nőies. Olyan nincs, hogy férfi és női sport. Férfi és női szleng? Ilyenről még nem hallottam. Nők káromkodnak. Nők ülnek kényelmesen. Nők hoznak logikus döntéseket.

Lekezelően beszélsz a többi nőről, mintha külömb lennél, hogy nem sminkelsz, nem hordasz szoknyát/ruhát.

Szerintem.

20L

2017. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem irritáló ha egy nő káromkodik. A leírás alapján lázadó tinilányos típus vagy. Nem tudnál lázba hozni. Nálam az intelligencia a szexi, és a kifinomult nőies viselkedés.
2017. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem egyeltalán nem beszéltem lekezelően!

Igen, kicsit másabbnak gondolom magam, mivel sajnos a környezetemben tök más csajok vannak. És frusztrál, h nem vagyok 'csajos', nőies egyesek , vagyis a környezetem szerint.

Igaz, jól érzem magam a bőrömben, de a sok beszólást már kezdem unni.

2017. júl. 21. 23:15
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem inkább az a gáz, hogy te magadat fiúsnak gondolod, ergó nem vagy kibékülve a saját nemeddel.

Attól, hogy valaki nem hord szoknyát, nem sminkel, attól még ugyanolyan nő is.


Mert egy csaj nem öltözhet sportosan?


Egyébként nagyon elvagy tájolva, kicsilány.


Nem a külcsínytől lesz valaki valódi nő.


Szóval, az a csaj, aki felnyírja a haját, mert most az a divat, akkor az fiús?


Leírom, de ezért meg fognak kövezni: A mai nők egyre jobban elférfiasodnak, a mai férfiak meg egyre jobban elnőiesednek.


De amit te írtál, az még közel se a fiús kategória.

2017. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:

Nekem a fiús lányokról teljesen más kép jut eszembe: kicsit kövérkés testalkat, maszkulin arcberendezés, bő rövid gatya, ízléstelen póló, rövid haj, nulla smink, melleket teljesen lelapító, szűk body, tudj' isten hány tucat kiló ólommal megpakolt hátizsák. Jaj, rémálmaim lesznek... :s


Te csak simán amolyan Avril Lavigne típusú csaj lehetsz, amivel nincs gond, ilyen paraméterekkel simán találhatsz nem is kevés érdeklődő pasast.

2017. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Á Á Á emlékszem rád, Kérdező! Örülök hogy ennyire megtetszett a felsorolásom :))))

Nos, aki nekem tetszik, ő is ilyen fiús lány.

2017. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En kifejezettem szeretem az ilyen lanyokat mint te!
2017. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

inkább nem

semmi nőies nem lehet benned

2017. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Passz ez alapján nem lehet megmondani élőben kéne látni. Vagy mondjuk egy kép is sokat segítene.
2017. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oké... ettől tényleg akár lehetnél fiú is.


Lássuk a másik oldalt!

Miktől lennél te nő?

2017. júl. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!