Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Párommal 3 és fél éve vagyunk együtt,idén májusban megkérte a kezem,de még nem költöztünk össze.Igaz,hallottam már sztorikat,ahol jegyesség után volt az összeköltözés,manapság már nincs lefektetett sorrend.Azért nem volt összeköltözés, mert más városban élünk,ott is dolgozunk és viszonylag jól keresünk.Hétvégén otthon voltam és jogosan merült fel a kérdés a szüleimtől,hogy na és hogyan tovább?Kicsit ciki volt azt mondani,hogy nem igazán tudjuk.Az elmúlt pár évben többször nekifutottunk az albérlet keresésnek,de akkor is úgy éreztem,inkább én keresgélek,párom elvan.Ő a szüleivel él,én külön albérletben.Ő az a fajta, akiknek a kedvenc szavajárása, a majd, meg ne aggódjak,úgyis lesz valahogy.Egyik héten az a variáció van,hogy házat veszünk,dehát még együtt se laktunk 0-24 óra.Viszont amit albira költenénk,azt félre tudnánk tenni,ebben is van igazság.A páromon se tudok kiigazodni,egyik héten az albérletet említi,mondván,hogy majd eljön a mostani melóhelyéről,de ezt már 1-2 éve is eljátszottuk és nem lett belőle semmi,nem is igen hiszek neki,mert egyszer A-t mond,egyszer B-t.Ezekben a fontos dolgokban nagyon határozatlan sajnos.Most megint az a variáció van, hogy albérlet.Linkelt nekem egy lakást,erre rákérdeztem,hogy akkor most jönne vagy hogy lesz? Hát még nem tudja,attól függ,milyen lesz a hete,ha nagyon elege lesz,eljön.De ha gondolom, hívjam fel a tulajt.Tehát ez a minden mindegy kategória.Kicsit rossz, hogy én vagyok gyakorlatias,ő meg elül otthon szépen.Úgy gondolom,a férfi határozott kell legyen, (sokmindenben az amúgy),de ezzel nem jutok dűlőre vele.Többször beszéltem vele,elmondtam neki,hogy ha nem lesz semmi X határidőig,akkor elválnak útjaink,de mivel szeretem,ezért azóta is folytatódik a dolog.Házasságot is majd pár éven belül szeretnénk,de olyan hamar nem.Viszont amit esküvőre elvernénk,azt házra is költhetnénk.Nálatok is nehéz volt döntésre jutni? Szerintetek ez a dolog fog változni vagy én kell tegyek valamit? Nem fenyegetőzhetek azzal,hogy szakítok vele, ha nem történik semmi..30hoz közel vagyunk mindketten.
2017. júl. 25. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Uristen. Ilyen pasival en mar szakitottam volna, nem pedig igent mondom a gyurure.
2017. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hagyod teketóriázni, így sosem fogja elkötelezni magát, mert minek is? Jó neki így is, a szüleivel él, csomó pénze marad, de te is ott vagy... Mi még most végeztünk az egyetemmel a barátommal (mi is 3 és fél éve vagyunk együtt), én most kezdek mesterképzés levelezőn, ő is tanul még mást, 1 évet hagytam neki, hogy otthon lakjon, gyüjtögesse a kis pénzét, és úgy beszéltük meg hogy szeptembertől közös albérlet és így mindenkinek megfelel. Én már hamarabb is költöztem volna, mert utálom ezt a mászkálást, de mind1. De ha nem mondtam volna neki konkrétan meg, hogy akkor most mi legyen, akkor még most is ugyanott tartanánk, azaz sehol
2017. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is megmondtam már neki sokszor... Gondoltam az elég lesz.
2017. júl. 25. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
De hát igaza van párodnak, hiszen tényleg mindig lesz valahogy, mert úgy még sosem.volt, hogy sehogyan se lett 😃
2017. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az összeköltözés nálunk is rázós volt. Nem szeretném nyilvánosan kitárgyalni, a lényeg, hogy otthon lelki terrorban tartották a barátomat a szülei. Ebből lépnie kellett. Nálunk összefogott a család. Az egyik rokon ismerősnél kialkudott nekünk egy baráti bérleti díjat, a másik rokon segített áthurcolkodni, a harmadik adott kölcsön pénzt a kaucióra. Én meg kész tény elé állítottam a barátomat, hogy összeköltözünk, csomagoljon. Így 3 év járás után végre összeköltöztünk. Ennek már 8 éve, és még nem bántuk meg.
2017. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na mindent összevetve, prot és kontrát is, azt mondta, hogy a saját ház/lakás érné meg jobban hosszú távon,így ő most amellett teszi le a voksát.Két napja még albérlet volt,jó mi? Kíváncsi leszek,ez meddig fog kitartani.Persze talán némileg az is segített, hogy szüleim felajánlották a segítségüket anyagilag,ha találnánk olyat,amire még esetleg nem lenne önerő,az egészet azért nem fizetnék ki,de már ez is segítség lenne .Kérdeztem, hogy ez a végleges terv akkor,azt mondta, igen, most úgy tűnik.

Kicsit forszíroznom kellett a dolgot nála az utóbbi pár napban,mert már kezdett nagyon elegem lenni,de remélem,mostmár végleg döntött.

2017. júl. 26. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Te témyleg képes vagy egy ilysen suttyóra pazarolni az életedet?!


Gratulálok.

2017. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: kifejthetnéd bővebben is. Nem tartom őt suttyónak,csak nehezen dönt,ettől még szeretem.Igen,sokszor azt szeretjük,akit nem kéne.
2017. júl. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!