Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idősen miért vagyok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen miért vagyok úgy mint egy tini?

Figyelt kérdés
Mikor mellette vagyok,dobog a szívem,zavarban vagyok,pedig csak szexuálisan vonzódok hozzá,mégis úgy érzem magam mint egy kislány,pedig már lassan 40 éves leszek. Imponál egy férfinek ha zavarba jön egy nő tőle ,vagy inkább gyerekesnek gondol..?
2017. júl. 26. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A bennünk lakozó gyermek(tini) elkísér halálunkig.
2017. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik az ilyen. :)
2017. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki a nő, és látszik rajta, hogy tőlem van zavarban, akkor az nekem egyáltalán nem gyerekes, inkább kifejezetten jólesik, mert akkor legalább van miből kiindulni egy beszélgetésben, hogy hogyan kezdjem, és így akármi is lehet, főleg mivel évek óta nincs szerencsém a nőkkel!


30/F

2017. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!