Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondolna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolna a lány? Gáz lenne, ha megkérdezném?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az utolsó napom a munkahelyemen. Volt egy csaj, akit szívesen megismertem volna, de féltem beszélgetni vele - ha láttam, köszöntem neki, de ennyi.

Nagyon szeretném megölelni, ezzel elköszönni tőle. Szerintetek mi lenne, ha megkérdezném, megölelhetem-e? :D Mit gondolna vajon? Nagyon gáz lenne?



2017. júl. 26. 15:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
95%
Óvoda
2017. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez ugye te sem gondoltad komolyan?
2017. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a anyukájától,hogy szabad-e..

Amúgy ez miért szexualitás?

2017. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

1-es miért lenne Óvoda? Már csak az a tuti ha ágyba viszi? Sokszor egy Ölelés többet ér mint egy Dugás.


Kérdező szerintem Nem gáz max zavarba jön de általában szoktuk engedni az ölelést nem csókot kérsz csak egy ölelést.

Sok sikert az Új munkádhoz. És legyél kicsit Bàtrabb közvetlenebb Nem harapunk mi Nők.

2017. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

4-es

Szerette volna megismerni, ezek szerint nem csak homokvárat szeretne építeni vele a két csendes pihenő között, ergo ágyba akarja vinni egyszer. Ehhez meg célszerű lenne elhívni randizni vagy "Szia ! Nincs kedved délután meginni valamit?" - egyszerű kérdéssel elhívni, de nem holmi óvodás szintű ölelgetéssel, ráadásul amit először megkérdez, hogy szabad-e :D

Vicc...

2017. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg még azt is megmondhatnád, hogy szeretnéd vele tartani a kapcsolatot,mert szimpatikus neked.
2017. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne ölelgetni akard, hanem hívd el egy kávéra inkább.
2017. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3-as: Nem tudtam máshova berakni. "Egyéb"-be mehetett volna, de az olyan kérdések nem nagyon jutnak el az emberekhez.

4-es: Köszönöm! :)

5-ös: Foglalt, ezt az elejétől kezdve tudtam. Megelégedtem volna barátsággal. És igazad van, ez nagyon gyerekes lenne :S. Nem is tudom, hogy gondolhattam komolyan..

2017. júl. 26. 15:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Legalább tudod, hogy foglalt. Én jártam úgy, hogy volt egy kollegina (40 kolléga közül a két nő egyike), aki tetszett és sokszor volt a közelemben, kért tőlem segítséget, azt hittem érdeklem. Azt mielőtt kilépett volna a cégtől, összeszedtem magam és randira hívtam. Ott derült ki, hogy foglalt és ő nem is randinak fogta fel, csak szimpla baráti találkozónak...


Amúgy nyugodtan öleld meg, szerintem nem lesz gond.

2017. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Képzeld a nők szeretnek ölelkezni.

Úgyhogy kérdezd meg, tuti, hogy bele megy.

2017. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!