Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon fog még keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fog még keresni?

Figyelt kérdés

Hosszú idő ,egy nagy csalódás után elkezdtem megismerni egy fiút. Minden nagyon jól alakult, sose volt még senkivel ennyire jó.

Aztán a semmiből képbekerült az exem, aki nem hagyott békén,minden áron találkozni akart,hogy elmondjon nekem valamit,amit én biztosan hallani szeretnék, ha számított nekem a sok éves kapcsolatunk. Nyílván nem mentem bele,nem találkoztam vele. Elmeséltem a "kiszemeltemnek" az egészet.Aztán az exem annyira felhúzott,hogy picit kellett egy kis magány, nem voltam elérhető sehol sem egy napig.Sajnos hirtelen mindenféle elköszönés nélkül tűntem el.


És most nem keres.. tudom,hogy jogosan akadt ki,nem így kellett volna viselkednem.


2017. júl. 26. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Jó volt két pasi érzelmeivel játszani?


Ha érdekel még az "új pasi" írj neki te...ha eltűntél...miért várod el, hogy keressen?


Gyerekesen viselkedsz!

2017. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem reagálod kicsit túl a dolgot?


Miből gondolod, hogy baj lett kettőtök között?


Mennyi idő telt el?

2017. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor most valószínűleg neked kéne keresned őt.Úgy illene szerintem.
2017. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!