Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy tök jól elbeszélgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy tök jól elbeszélgettem a lánnyal? Egy éve visszautasított és távolságtartó lett.

Figyelt kérdés

Jópár hónap barátság után léptem. Visszautasított... és ahogy lenni szokott: onnantól kezdve nem válaszolt az üzeneteimre, élőben azt mondta "nem kapja meg, majd utánanéz", illetve kicsit zavarban volt erősen. Lett pasija is. Végül jól lecsesztem, hogy megbántott. Utána rá 3 hétre buliban összefutottunk, oda jött volna hozzám, de félősen mosolygott, én viszont egy integetés után jól faképnél hagytam...


nemrég megint összefutottunk, egy év után. Persze én mentem oda, csak mert nem akartam, hogy akkor rossz is maradjon a viszony, ő meg úgy pattant fel hozzám. Mintha semmi baj nem lenne. Mit gondolhat a lányzó?


2017. júl. 27. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért került téged, mert rosszul érezte magát az elutasítás miatt, illetve azért is, mert tetszett/szeretted.


Most úgy érezheti, hogy 1 év alatt azért már túl vagy rajta, ezért mer nyitottan viselkedni megint.


21/L

2017. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!