Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális kinézetü nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kinézetü nők miért vannak együtt börtöntöltelékes kinézetü pasikkal?

Figyelt kérdés
sok ilyet láttam már az utcán,szerény,aranyos kinézetü lány,csupa tetkós,izmos,és veszélyes arcú pasi..
2017. júl. 27. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Ez nagyon jó kerdés,én is elég sok bombazót látok ilyen undoritó,vagott képü,cigitszagtól bűzlő igenytelen sittessel!Gondolom az ilyen nő sub vagy mazo lehet és a pasi nem hinnem bánik úgy velük,mint a hímes tojassal!

Persze az ilyen nők az én szememben igenytelenek!

2017. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

"börtöntöltelékes kinézetü pasi

veszélyes arcú pasi"


ILYEN nincs, sem a börtöntöltelékeken, sem a veszélyes embereken nem látható, hogy azok - ez csak igen primitív valakik véleménye.


Az izmos egyáltalán nem negatív tulajdonság, a tetoválás meg igen megosztó, van, aki szerint férfias, van, akinek meg nem.

2017. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az elsőnek ment a pacsi,második meg gyerek vagy még..
2017. júl. 27. 10:51
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Csak külsőre és csak távolról, egyetlen embert nem lehet megítélni, milyen is valójában.

Olyan, mint börtöntöltelék kinézet nincs. Már csak, ha a fehérgalléros bűnözésre gondolsz.

2017. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

A második vagyok és NEM gyerek, hanem 60 éves.


Emellett ha ilyen gusztutalan privát üzeneteket küldesz, akkor TE veszélyesebb vagy a társadalomra nézve, mint valaki, akinek van netán tetoválása.

2017. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, tegnap két összetetovált, ránézésre 50 év börtön kinézetű pali állt mögöttem a sorban, totál ártalmatlanok voltak.

Ezek inkább ilyen lázadó figurák, akiket elnyomtak gyerekkorukban.

Ellenben a szépen fésült, ödönke kinézetű paliktól mentsen meg a jóisten, több ilyen mém is van ilyen kinézetű figurákról.

Persze, nem általános, de tessék pl:

[link]

2017. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ma 11:10


Amatör vagy látom,nem hallotad még azt hogy "ennek még a szeme sem áll jól" ? Szóval az ilyen rafkos cigányokból azt mondod pozitiv kisugárzás jön ki?

2017. júl. 27. 11:35
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 11:33


milyen gádzsókat linkeltél te csoró?


Mindenki tudja milyen kinézetü pasikra gondoltam csak játszátok itt a hülyét..

2017. júl. 27. 11:38
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Velem pont egy ilyen "börtöntöltelék" pasim bánt a legjobban eddig. Fiatalon megbotlott, bent megtanulta becsülni a nőket, meg mindent, amiről ti ártatlan báránykák azt hiszitek, hogy jár.
2017. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked mar veszelyesnek tunik valaki a tetkoktol meg az izmoktol akkor jo nagy punci vagy. Gondolom nem az van altalaban az illetokre tetovalva, hogy "Megolom anyadat" hogy felelmetesnek tunjenek XDDD
2017. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!