Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom az exével dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az exével dolgozik együtt az új munkahelyén. Hogyan kezeljem jól?

Figyelt kérdés
Egymás mellett ülnek, egész nap együtt kell dolgozniuk.

2017. júl. 21. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi.
2017. júl. 21. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Úgy, hogy megbízol benne, hogy tudod, hogy veled van, és a másik srác, azért ex, mert vele nem működött jól.

Ez csak munka, nem kell mindenbe a félelmeinket beleképzelni.

2017. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted miért lett EX az illetö?


Munkahelyen miért gond, ha egymás mellett dolgoznak?


Ha ennyire féltékeny vagy, akkor benned van hiba és nem ártana magad rendbetenni lelkileg.

2017. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Akar ki akar mit mond.. ez nekem sem tetszene!!!

25/L

2017. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Akkor mit csinálnál ilyen helyzetben?

Azt kérnéd, hogy hagyja ott a munkahelyét, vagy kéresse át magát más munkakörbe, vagy mi?


Ha ennyi bizalom sincs a párodban, akkor miért vagy vele?

A féltékenység meg rólad szól, és nem a másikról.

2017. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem kernem, hogy hagyja ott a munkajat!! De nem örülnek neki..
2017. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de a cég ahol dolgozom ugyanez van két emberrel. Egymás exei és együtt kell dolgozniuk. A csaj egy ideig játszotta hogy nincs köztük semmi azóta már megunták és szerintem már minden létező helyen du*tak.

Én ezt azért tudom mert a srác nekem mondja el. A csaj amúgy már menyasszony és régen is viszonyuk volt. A csaj is ugyanazt a pasit csalja (vagyis már a vőlegényét ).



Nekem sokáig tetszett ez a férfi de igyekszem tudatosan kizárni mert ez undorító.


Mindhárman 30 felett, multi, nő

2017. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!