Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a szexuális vonzalmat nézik legelsőnek?

Figyelt kérdés
Majd csak utána a belsőt. Tehát ha úgy érzik nem tudnának lefeküdni a pasival akkor nem is hajlandók megismerni. Akkor a nőknél nem a legelső mozgató rugó a szex? És még ők itélik el a pasikat hogy milyen szexmániásak.
2017. júl. 27. 11:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha a nő nem vonzódik a férfihez, akkor szex sem lesz.

Egyébként kevered a testi vonzódást a szexmániával.Nem ugyanaz a kettő.

2017. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
#2! Válasz az enyém! Nő vagyok.
2017. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
ma 12:10 kösszi az okosságot
2017. júl. 27. 13:32
 14/33 A kérdező kommentje:
De a kérdés akkor is igaz,mindegy milyen bunkó paraszt ha van kémia és nedvesedik a bugyi,akkor átkokat is szórhat a pali akkor is kelleni fog a csajnak még mielőtt megszólalna. Tehát a belső habarcs az csak kamu a nőknél.
2017. júl. 27. 13:36
 15/33 anonim ***** válasza:

Az nem lenne baj, hogy azt nézik, csak az a baj, hogy a szexuális vonzalmat, egy rakás nem igazán szexuális dolog befolyásolja náluk, főleg az, hogy a férfi hogy adja elő magát milyen fúú de kemény, sikeres férfi, ami bizony egy színjáték.


Számtalan eset volt már, hogy egy férfi nagyon kemény, nagyon vonzó férfinak játszotta el magát a nőnél, aki ezért vonzódott hozzá, aztán a lényegi résznél jött a pofáraesés... picike, nem áll fel, gyorstüzelő, letojja hogy hogy érzi magát a nő. Nem véletlen, hogy ennyi a válás, ennyi a "vízvezetékszerelős" sztori :D


A másik baj, pedig a felszínesség, hogy ha az első találkozás első 10 percében nincs vonzalom, akkor viszlát (pedig akkor sok férfi még nem is nyílik meg, nem is mutatja ki az igazi énjét, jóval visszafogottabb, akármennyire keménynek hirdeti magát).


Ezért van az, hogy pl én a majdnem 190 centimmel, 82 kilómmal, jó képpel és jó alakkal (a nők szerint), elég férfias, és extrém hobbikkal, de visszafogottsággal, kedvességgel, és megértőséggel, nem vagyok "elég férfi" (magyarul nincs meg a "szexuális" vonzalom) a legtöbbnek. Mert nem megértőnek, és kedvesnek, és visszafogottnak kell mutatni magát a férfinak hogy kialakuljon a nőben a felületes "szexuális" vonzalom, hanem keménynek, csipkelődőnek, nyomulónak, és "leszarlaktégedúgyis40nőközülválogathatok", nagydumásnak, "kihaénnem"-nek.

És meg se akarják látni a "férfiatlan" :D 19 centis barátomat, ami akár órákig is akcióban tud maradni, és igen jó visszajelzéseket kap azoktól a nőktől, akik a tényleges szexuális vonzalmat nézik (és nem az azt indukáló színjátékot), és gyorsan a lényegre térünk.

Sőt volt már olyan is, aki szintén a színjátékot nézte, de "egye-fene" alapon (mert imád szexelni) belement a nagyon közeli megismerkedésbe, és erősen meglepődött, mert "nem hittem volna hogy ilyen jó vagy".


Szóval az nem baj, hogy a tényleges szexuális dolgokat nézi a nő, de nem azt nézi, hanem azt hogy mit játszik el a férfi... Az emberi nőstény is csak olyan mint az állatok nőstényei, amik ugye nem a hím tényleges képességeit nézik, hanem a színes/szagos figyelemfelkeltő "ééénnvagyokazalfahím" előadást.

2017. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
63%

14#

Nem. Ez úgy működik, hogy a külső az első szűrő, utána megismerjük a pasit és ha paraszt, akkor pápá. Én rengeteg jól kinéző és normális férfit ismerek így nem hiszem, hogy be kellene érnem egy jól kinéző, de taplóval :D

2017. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Én fordítva nézem, mint ahogy leírtad. A párommal két hónap járás után feküdtem le és nem is jöttem vele össze, amíg nem lettem szerelmes bele. Nálam nem játszik az, hogy előbb a szex. Ezért felesleges általánosítani.

22/L

2017. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Shaddark ***** válasza:

Azért az igazsághoz hozzátartozik hogy a jóképű férfiak nagy átlagban magabiztosabbak, határozottabbak a nőkkel alapból.

Ami szintén bejön a nőknek és ez már belső tulajdonság lesz.

Tehát szerintem nem választható ez a külső - belső dolog annyira szét mint feltételezi a kérdés...

2017. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, azok alapján a végtelenül alpári, gyűlölködő, trágár privik után, amiket mostanában kapok tőled, nem csodálom, hogy nincs senkid.

Válaszolj ŐSZINTÉN: szerinted mit kéne a te belsődön bárkinek is szeretnie??? A fenyegetőzést? Az elmeháborodottságot? A trágár szavakat?

Nyilván azért nem kellesz a nőknek, mert "túl érzékeny" vagy :( Szegénykém <3

2017. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Mert anélkül hamvába holt egy kapcsolat.

És az, hogy utána nézi a belsőt, az nem azt jelenti, hogy összefekszik a padival, és utána gondolkozik el rajta, milyen, hanem bizony belső alapján válogat a neki tetszők közül. És ez a normális.

2017. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!