Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a szexuális vonzalmat nézik legelsőnek?

Figyelt kérdés
Majd csak utána a belsőt. Tehát ha úgy érzik nem tudnának lefeküdni a pasival akkor nem is hajlandók megismerni. Akkor a nőknél nem a legelső mozgató rugó a szex? És még ők itélik el a pasikat hogy milyen szexmániásak.
2017. júl. 27. 11:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15-ösnél az igazság! Egy jól megkomponált színdarabra van szükség, mert a nők ostobák és megvezethetőek, persze tisztelet a kivételnek. Ehhez a viselkedéshez kell egy gyomor és a nő semmibevétele, ami csak a férgeknek van...
2017. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Shaddark ***** válasza:

15

Szerintem amit nem értesz hogy egy nőnek van tudatos énje és tudatalattija.

Ha sikeres akar lenni valaki náluk akkor mindkettőre hatni kell.

A tudatos nézi hogy elért-e már valamit az életben, alkalmas-e egy család fenntartására, védelmére.

A tudatalatti adja a szexuális vonzalmat, ahogy mostanában hívják a szikrát vagy kémiát :D

Ez kis tanulással kiváltható belőlük feltéve hogy hozzád illővel próbálkozol akivel tudsz egy hullámhosszon lenni.

De nekem úgy tűnik hogy Te azt várod tőlük (?) hogy ne úgy működjenek ahogyan össze vannak rakva.

Amit te kényszernek érzel most, azt inkább játéknak, szórakozásnak kellene felfognod.

Ez amit írtál - csipkelődés... ez pont erre való.

Végszóként, attól hogy te létezel valamilyen állapotban, még nem mindenki így létezik, nem így érez, nem így érzékeli a világot - igen, emancipáció van de attól még nem ugyanúgy működik a női és a férfi agy.

Nem rosszakaratból írom, de akinek ez a női lét és a mivoltuk semennyire nem jön be azoknak lehet érdemesebb a saját nemükkel próbálkozni...

2017. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem habarcs, csak te gondolod így.

Ismertem már meg olyan férfit, aki külsőre egyáltalán nem vonzott, de később szexuális vonzalmat keltett bennem a jelleme.

Tudom nehéz elhinni, de nem csak az létezik a világon, amit te elképzelsz magadban!

2017. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#22

De értem, és tudom, hogy a nőnek van egy racionális (tudatos) énje, és az ösztönlény.

A kezdeteknél az ösztönlényre kell hatni, utána a megtartáshoz kell a racionális énre hatni.


Tanulni nem gond az ösztönlényre hatást, de elnyomni a gátlásokat már igen: mert röhögnöm kell ha előadom a nagykan "alfahím" szerepet, és másokat is kiröhögök amikor a közelemben előadják a nőnek, és aztán nagyon hulladékul érzném magam a sok hazudozás, kamuzás után, mert tudom hogy ez egy színjáték, de nem egy színpadon adom elő, hanem beetetek, átverek egy másik embert...

2017. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

24-es.

A fellépés a lényeg. A magabiztosság. Azt meg tudod mutatni hazugság nélkül is.

Elég ha csak jól érzed magad a bőrödbe.

2017. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

ma 14:04


Akkor a nőknek aki nem szimpi elsőre,akkor miért nem adnak esélyt a belső megismerésére?

2017. júl. 27. 15:14
 27/33 Shaddark ***** válasza:

:)))

Igen, értelek, fiatal koromban amúgy én is így voltam ezzel.

Én úgy fogom fel mint egy játékot - hiszen az is.

Kiskoromban amikor űrhajóst játszottam sem volt lelkiismeret furdalásom hogy nem is Gagarin vagyok.

Na jó kicsit sírtam esténként :) de jól eljátszottunk, hisz a játék lényege pont ez.

Nem vered át azt aki maga is játszik - hisz ő is a szerepjáték szereplője ami számára izgalmas és érdekes.

Élvezi és szereti ezt.


Valamivel tudományosabban is megpróbálom, hátha sikerül :)


Szóval a nők is kaptak egy plusz érzékelést. A férfiak térlátást kaptak ami a nőknek nincs meg.

A hölgyek egy un. "női megérzést".

Ennek a lényege hogy ők mindenféle tudás és képzés nélkül képesek levenni a testbeszédből, hangsúlyból, hanghordozásból, mimikából hogy hiteles-e valaki.

Ezeket az információkat az agyuk összerakja.

Mert ők velünk ellentétben folyamatosan figyelnek a környezetre, annak minden apró részletére.

Ezekből képeset kianalizálni hogy akivel beszélnek az számukra hiteles-e, milyen érzéseket éreznek benne...

Ezért mondják hogy a nők emocionális lények.

E miatt ők nem félnek attól hogy te átvered őket (pedig de sokszor előfordul) mert ők pont annyira hisznek ennek az információnak, köznyelven női megérzésnek mint egy férfi a szemének vagy a fülének.


Tehát szívesen játszanak és nem áldozatok ebben a partyban, azok inkább a férfiak szoktak lenni akik mindig le is vannak maradva általában - csak épp nem tudnak róla.

Azt is leveszik ha valakinek csak arra kellenek - csak nem fogják mindig megmondani hogy tudják :) Miért ne lehetne kedvük nekik is hozzá? Csak éppen te nem fogod tudni róla míg fordítva ez nem igaz ;)

2017. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Shaddark ***** válasza:
22
2017. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

ma 15:14


játszik nem játszik,öszinte nem öszinte,nem lehet tudni ránézésre hogy most ki melyket igényli..

2017. júl. 27. 15:20
 30/33 Shaddark ***** válasza:

Mind szeretne játszani :)

Kivétel a sérültek és pszichopaták, bár ők is játszanak csak máshogy...

2017. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!