Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam, nem értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alternative kérdése:

Összezavarodtam, nem értem, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Én egy visszahúzódó, csöndes lány vagyok, amolyan "jó kislány-szürke kisegér féle". Általában próbálok szolidan öltözködni, szolidan viselkedni, férfiakkal nem szoktam ismerkedni, szerintem semmi érdekes vagy vad nincs bennem.

Nemrég kerültem az új munkahelyemre, ahol felfigyeltem egy igen jóképű férfira(nevezzuk Tamasnak) aki viszont, ahogy a nagy könyvben meg van írva, meg csak eszre se vett. A dolog szó szerint értendő, hiszen az irodában levegőnek néz, olykor még köszönni se koszon. Nem hiszek a tundermesekben, sem a romantikus regenyekben, így nem is álmodozom es epekedek utána, egyszerűen tudom, hogy semmi esélyem nem lenne nála. Valójában elfogadtam a helyzetet, igy ugy tekintek ra, mint kollega a kollegara. Nem görcsölök, nem szomorkodom, nem rinyalok, elfogadtam.

Azonban nemrég történt valami, ami nem hagy nyugodni es ami sikeresen összezavart a férfit illetően. Egyik este egy kolleganonmel munka után beültünk egy kajárdába és beszélgettünk. Elmondtam neki, hogy elvétve ugyan, de voltak párkapcsolataim. Ennek ellenére meg sosem voltam együtt senkivel. Mármint szexuálisan. Hiba volt, mert harmadnapra már az egész iroda(már akit érdekelt), ettől zengett, és eljutott Tamás fülébe is.

Eltelt par hét, csendesen, elült a pletyka is, amikor egyik nap túlóráznom kellett, ráadásul a raktárban. Tamás is bent volt. Rendszereztem, csináltam a dolgomat, amikor értettem hogy ő is bejött. Valamiért duhosen nézett rám. Azt hittem, elcseztem valamit a munkával kapcsolatban, de akkor közelebb jött, és elkezdett veszekedni velem. Azt mondta hogy nem érti miért kell jatszanom a szende szuzlanyt, amikor biztos, hogy nem vagyok az, és valószínűleg ugyanolyan kva/r*bi vagyok, mint az összes többi nő. Elmondta nmeg, hogy rohadtul idegesitem, mar a puszta jelenletemtol felall a szor a hatan. Még a szoknyámat is felrantotta, miszerint:mutassam a szuzhartyamat. Na, en akkor hagytam ott. Azóta nem beszéltem vele, kerülöm ot, amennyire csak lehetséges. Ő viszont folyamatosan figyel. Olyan dühösen, szikrazo szemmel, vagy nem tudom… szerintem valami baja lehet. Csak azt nem értem, hogy ha eddig levegonek nézett, most mi ez a hirtelen palfordulat. A főnöknek nem merek szólni, mert fiakent kedveli Tamást, igy biztos neki hinné es meg engem vonna felelossegre.

Mit csinalnatok a helyemben? Megbeszélni a dolgot Tamással nem merem. Azt sem ertem, hogy miért idegesítené ot annyira a szüzességem vagy egyáltalán a lényem…


Bocsi, hosszú lett, talán a kategória sem a megfelelő.



2017. júl. 27. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó mese volt. Köszönjük szépen anastasia steele.
2017. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen próbáld meg kerülni ezt a Tamást, ez alapján egy idióta, rosszabb esetben pszichopata. Ne vegyél róla tudomást! Ha mégis újra durva lenne, és ez egyre sűrűbben előfordulna, próbáld felvenni titokban a telefonoddal, vagy hasonló, hogy legyen bizonyíték a kezedben. De remélhetőleg le fog állni!


És a jövőben ne bízz meg ennyire az emberekben, fontos a bizalom, de csak korlátozott mértékben. A lényeg, hogy tanultál az esetből! :)

2017. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyváltás. Ezért nem kell a kollégáknak kiteregetni a szennyest. Majd tanulsz belőle.
2017. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Undorítóan viselkedett a fickó, az ilyen pszichopaták megérzik egy lányon, ha naiv és nem állna ki magáért, és az ilyeneken vezetik le az agressziójukat. Kicsit lehetnél határozottabb, akkor az ilyenek is elkerülnének.
2017. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sose szabad ennyire kiteregetni a szennyest, mert nem mindenki olyan jóindulatú mint ahogy azt hiszed. A sráccal, ha akarsz ha nem beszélni kéne és megkérdezni, hogy mi dühítette fel ennyire és mégis mi köze hozzá, hogy eddig voltál-e férfival vagy sem. Arról nem is beszélve, hogy nem is ismer téged, milyen jogon ítélkezik?

Állj ki magadért, mert elnyomnak mint a cigicsikket.

2017. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy, hogy a munkatársaidnak ilyeneket elmondasz. Meg azért is, amiért nem rúgtad alaposan tökön ezt a kis k.csögöt, amikor huzigálta a szoknyád. Szereted, ha megaláznak? Nekem úgy tűnik
2017. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem életszagúnak a storyt.
2017. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más dolgod, pl. tanulni, vagy dolgozni?!
2017. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben regényírásra adnám a fejem.
2017. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!