Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom két hét ismerettség után megemlíti, hogy szeretné, ha később én lennék a felesége?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk, nekem ő az első (remélhetőleg utolsó is) barátom és kicsit sok volt ez így ilyen hirtelen...vagy ez normális?
2015. ápr. 1. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Normalis:D annyit jelent hogy szeret es komolyan is gondolja..
2015. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én komolytalan kijelentésnek tartanám, 2 hét alatt lehetetlen annyira kiismerni egy embert, hogy ilyet jelenthessünk ki..


ne parázz, néhány ember hajlamos a túlzásokra, mindenesetre biztosan nagyon kedvel, ha ilyet mond. hacsak nem hiszi, hogy ezzel a dumával fog az ágyába csábítani.. :D

2015. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső találkozásunk végén kérte meg a kezem :) Azóta is együtt vagyunk.
2015. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon érett és őszinte, történtek vele nagyon rossz dolgok régebben, nem az a típus, aki bárkit is átverne, vagy rosszat tenne valakinek önös célokból.
2015. ápr. 1. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

#1-el egyetemben, eszméletlen milyen naivak vagytok, ill. a kibicnek semmi nem drága! Naivak? Gyerekesek!

Qrvárs liberális vagyok. De amikor ilyeneket hallok. Meg hogy a 40-es pali elveszi feleségül a 17 éves csajt 1 hét után ....

Komolyan kiveri a biztositékot!

Ha valaki szuperlativuszokban beszél, akár örömében, NEM KÉSZPÉNZ! Erre egy életet alapozni nem, de a vállásokat szaporitani lehet!

2015. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát az én szememben nem normális.. amúgy sem lényeges nekem mondjuk a házasság, de ennyi idő alatt szerintem nem lehet megismerni úgy az embert, hogy ilyet mondhasson (tiszt. a kivételnek)

engem tuti lehangolna, és taszítana.. még azt sem mondom ennyi idő után senkinek, hogy szeretem, nem hogy ez.. :D

de kinek mi.

20L

2015. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: 1. találkozáskor mondta, hogy szeret. És én is szeretem
2015. ápr. 1. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd ha 1 év után mondja, már reálisabb lesz! :)
2015. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!