Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján bejöhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki sokat keresi a társaságomat, igyekszik fenntartani a beszélgetéseket akkor is, ha már látja, hogy nem tudok mit mondani. Egyszer elmentünk együtt munka miatt, és meghívott kajálni meg fizetett mindent, pedig mondtam, hogy nem kell.

A többi nővel is kedves, ezért sem tudom eldönteni, hogy irántam másképp érez e, vagy sem. Ma is mondta, hogy ha megyek valahová hétvégén,akkor szóljak neki.

Múltkor egy kolléganőm, a pasi meg én együtt pakoltunk és amikor kiment X.Y., akkor megkérdezte a nő, hogy észre szoktam e venni, ha tetszem valakinek. Megkérdeztem, hogy ezt most miért kérdezte, de nem mondott rá semmit.


2017. júl. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel rajtad kívül mindenkinek kiveri a szemét, hogy bejössz neki, ezért kérdezte. Persze mindenki más és más, de én például biztos nem akarnék programot szervezni egy lánnyal, ha nem akarok tőle semmit. Már csak a félreértések elkerülése végett sem.
2017. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csak barátkozni akar,azért célozgat,hogy vedd a lapot.
2017. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőd beszólása után elég valószínű, hogy tényleg tetszel a férfinek, nem csak beképzeled.
2017. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bejössz neki.
2017. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!