Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján bejöhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác(17/L) akivel 2 éve egy suliba járunk. Májusig tök közömbösek voltunk egymásnak. Láttam hogy sokszor figyel, majd többször köszönt is. Aztán hát jött a nyári szünet. Hirtelen lájkolni kezdett facebookon.. hozzáírt a zenéimhez (tök egy ízlésünk van).. most meg már szinte mindenem kedveli :D

kb. 2 héttel ezelőtt rám is ír. azóta nem.. azt várja hogy én írjak, vagy mi?

Uhh. nagyon szimpi.. :)

Mindjárt itt a suli. Közeledjek felé valahogy? Vagy lenne nála esélyem egyáltalán?!

Légysziii ne hagyjatok válasz nélkül.. Nagyon szívesen elfogadnék tanácsokat! :)


15/L



2012. aug. 29. 15:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Ahh.. elírtam.. 17/F.. nem L xĐ

bocsi

2012. aug. 29. 15:31
 2/9 anonim ***** válasza:
írj rá rosszul nem süllhet el ha jóba vagytok
2012. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
facebook nélkül nem is lenne élet xD
2012. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha így csinált a srác akk valószínűleg suli kezdéskor ő fog rád nyomulni neked nem kell közeledned
2012. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A zene annyira nem mérvadó, a középsulisok nagy része ugyanazt a szennyet hallgatja. De azért hajrá, nem árthat, ha próbálkozol :)
2012. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom ilyen fos magyar rappet hallgattok, amit mindenki más is ebben a korban.. persze tisztelet a kivételnek köztük magamnak is ^^
2012. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15:37 naaa, azért a majkát meg a körtiiiiszt ne nevezzük már rapnek. A magyar rap az undergroundnál kezdődik.
2012. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az nekem egy kutya, szar és kész
2012. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!..:D

Neem, nem azokat a médiaszennyeket hallgatjuk mint kb.minden velünk egykorú.. és nem is a majka féléket... :) rock,punk-rock,metalcore,deathcore.. és hasonlók. :D

2012. aug. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!