Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, ha nem veszek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha nem veszek komolyan olyan pasit, aki az első randin rámmászik?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 09:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2017. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
10%

Igen jogod van azt érezned/gondolnod amit szeretnél, ennek megfelelően döntést is hozhatsz, ám ettől még nem lesz automatikusan igazad. Mire irányul a kérdésed ? Arra, hogy jogod van-e a gondolataidhoz/érzéseidhez vagy arra, hogy igazad van-e ? Utóbbit nem tudhatjuk.

31/f

2017. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én sem veszem komolyan azt a nőt aki az első randin felkínálja magát
2017. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%
Pedig komolyak a szándékai, csak talán mások, mint neked.
2017. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy jogos. Azzal, hogy már az elején rád mászik, azt jelzi, hogy ő sem vesz komolyan téged. Akkor neked miért kéne?
2017. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Azért nem értem a dolgot, mert előtte hetekig beszéltünk chaten és egy nagyon értelmes, aranyos srácnak ismertem meg, aki egyből reagált az üzeneteimre stb. Az első tali úgy alakult, hogy utána együtt aludtunk hotelben, mert Velencei-tónál találkoztunk. Elkezdett puszilgatni stb, de én mondtam neki, hogy még nem akarom, nekem ez korai. Addig csinálta, míg végül lefeküdtünk, de konkrétan 100x mondtam, hogy nem akarom. Másnap strandoltunk stb, meghívott mindenfelé, aranyos volt, de egyszerűen így nem tudom őt komolyan venni, hiába írogat azóta is egész nap és hívott el megint talizni. Mondhatni megerőszakolt...
2017. júl. 29. 10:09
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Megeröszakolt?:Dxd mesélj még kérlek
2017. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk. Ha első randinál hotelbe mész vele, akkor ne lepődj meg, ha beprobáljozik, azért nem kicsit utaltál te is arra, hogy mi lehet.


A nem-ből illik érteni elsőre is, ez alól nincs felmentés, te viszont remélem örökre megtanultad, hogy ha túl gyors a tempó, akkor kávézóban találkozz, és nem hotelben, meg a férfi lakásán, mert félre fogja érteni

2017. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
#7 ez nem vicces, te minek neveznéd azt, ha úgy szexelsz valakivel, hogy te nem akarod? Az, hogy együtt aludtunk, még nem jogosítja fel arra, hogy meg is dugjon. Érdekes, az eddigi barátaimmal az első pár együttalváskor nem szexeltünk, akarták nyilván, de nem erőltették.
2017. júl. 29. 10:14
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

"Addig csinálta, míg végül lefeküdtünk, de konkrétan 100x mondtam, hogy nem akarom."


Így már más a véleményem.Nem jogos.A jogos inkább az lenne, ha ő nem venne komolyan téged ezek után.

Tudod nem mondani kell a nemet, hanem megtenni.Ez nem erőszak volt, ha az lett volna, már a rendőrségen lennél és nem itt irkálnál.

2017. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!