Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben könnyebb lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben könnyebb lehetett csajozni?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, régen sokkal zártabb közösségekben éltek az emberek, azonban a technológiai fejlődés eltörölte a távolságokat. A facebookon bárki ráírhat a másikra, a nők sokkal több pasi közül tudnak választani, mint régebben. Sokkal nagyobb a verseny manapság. A nőknek emiatt pedig irreálisan magas elvárásai lettek.

2017. júl. 29. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Istenem! A pasik is több nő közül választhatnak.
2017. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A nok magas elvarasai miatt maximum egy szuk reteg.
2017. júl. 29. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a férfiak bármire képesek egy punciért, maguknak okozzák ezt a helyzetet. Ez régebben másként ment, vagy legalább nem volt ennyire nyilvánvaló. Plusz régen a nő kiszolgáltatott volt, férjhez kellett menni mindenképp, szóval nem válogattak annyit de attól még félrekúrt mindenki, szóval kb ugyanez volt.
2017. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ja, régen megmondták, hogy a szomszéd lányát veszed feleségül, és kész. Eszi, nem eszi, nem kapott mást. Aztán egymás mellett élt két ember, nulla szexuális tudással, akik esetleg nem is illettek össze, egy életen át.

Tényleg, milyen jó is lehetett... :D

2017. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Régen minden jobb volt... ...na persze. Régen még panaszkodni is jobban lehetett, több embert érdekelt biztosan, most meg előveszi az okostelefont aztán nyomkodja ahelyett, hogy figyelne... :D


Azt mondják, hogy segíts magadon, Isten is megsegít. Oké, ezt az Isten-dolgot mindenki kezeli a saját belátása szerint, de elég kevés az esélye, hogy majd valaki megsajnál és rádír a gyakorin, hogy gyere, majd én adok neked p-cit. Tessék menni, csinálni, aztán majd alakul. A sírós, önsajnáltatós, áldozatot játszó emberekre meg a fene se kíváncsi...

2017. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En nem a tanacsodra voltam kivancsi hanem a velemenyedre a temaval kapcsolatban.
2017. júl. 29. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit régebben igen, sokkal régebben nem.

A facebook előtt könnyebb volt, mert nem tudták még annyira tuningolni a nők az egojukat, így az elvárásaik életszerűek voltak, nem a szőke hercegre vártak fehér lovon.


A tárkseresőket használók is mondják, hogy amikor az új volt, kész aranybánya volt, mert nem volt híg a közösség, nem volt minden betű fizetős, nem voltak botok, animátorok, és ego tuningoló nők rajtuk.

De nagyon régen amikor apuci döntött hogy ki kivel akkor nehezebb volt...

2017. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet fikázni a kérdezőt, de valahol igaza van.

kb. 10 évvel ezelőtt másképp működött minden, most hogy az online világ korszakát éljük teljesen megváltozott a kapcsolatteremtés.

szerencsére nekem nincsenek gondjaim a csajozással, bármikor szerezhetek nőt magamnak.

és ez nem a kinézetemen, meg az egzisztenciámon múlik, hanem jó a beszélőkém és simán le tudom dumálni a bugyit ha arról van szó.

viszont a magas mércét én is megfigyeltem, vannak olyan csajok akik azt hiszik ha a kínaiban bevásárolnak maguknak ruházatot 10 ezerért akkor a férfiak ott fognak heverni a lábuk előtt.

legyen az szórakozóhely, fesztivál stb. iszonyat milyen felszínesek a mai csajok.

a másik mikor az instán és a fészbúkon elsütnek néhány közönséges képet, amire az arra kapható srácok azonnal ráugranak, és azt hiszik ők már hercegnőkké váltak.

szerencsére azért még vannak csajok akik nem tartoznak ebbe a körbe, de sajnos ahogy telik az idő egyre kevesebb az ilyen.

(tudom itt a gyiken csak ilyen nők vannak...)

2017. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as, ebben van igazság - én pl. nem is szívesen kezdek olyan csajjal, aki naponta váltogatja facebookon a profilképét, vadássza a lájkokat, tuningolja az egóját.
2017. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Régebben kevesebb férfi volt, plusz nem volt a felszínesség és az anyagiasság etalon, mint ma.


"Ja, régen megmondták, hogy a szomszéd lányát veszed feleségül, és kész. Eszi, nem eszi, nem kapott mást. "


Ja, maximum az uralkodóházaknál az ezerhétszázas években...

2017. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!