Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik még nem élnek együtt! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még nem élnek együtt! Ti miben szoktatok segíteni a barátotoknál?

Figyelt kérdés

Mindketten a szüleinknél élünk még, de sokszor vagyunk náluk. Az ő szobájában meg az ő cuccai körül rendet szoktam rakni, pl kiteregetem a ruháit, aztán el is pakolom, ilyenek. Ezenkívül kertimunkában szoktunk valamennyit segíteni együtt a barátommal, meg pl a mosogatógépből szoktam kipakolni. Ezt redszeresen, meg néha ebben abban segítek, de ennyi. Szerintetek ez kevés?

A nővéréjék is náluk laknak 2 gyerekkel és most, hogy anyukája nincs itthon, ő is főz. Szóba került, hogy úgy milyen nehéz neki, hogy közben a gyerekekre is figyelnie kell stb.


2017. júl. 29. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Én apróbb dolgokban szoktam segíteni. Általában megkérdezem anyósomat, hogy kell-e valamit segíteni vagy ha éppen főz, akkor van, hogy ő kér meg, hogy segítsek zöldséget pucolni stb., de van, hogy feltakarítok a folyosókon, ilyesmik.

Szerintem nem kevés a segítséged, főleg, hogy te nem ott laksz.

2017. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Én, ezt mindig megbeszéltem az édesanyjával, édesapjával, hogy mibe segíthetek bele.


Pl. ha anyuka későn ért haza, megfőztem, porszívóztam, főleg, ha hosszú hétvégét töltöttem náluk.


Vagy bevásároltunk helyettük, elintéztük a postát, ha nekem is dolgom volt hasonló helyen megkérdeztem, hogy vigyem-e az övékét is.


Amit meg láttam, hogy nem árt a segítség, akkor beálltam én is.


Ugyanígy volt, fordítva is.


Megkérdeztük, hogy miben segíthetünk... de mi akkor már jó ideje együtt voltunk, de még nem állt módunkban együtt élni, mivel külön városban jártunk egyetemre.

2017. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Célszerű megbeszélni, miben tudsz segíteni és mi "tabu".

Ajánld fel a nővérének, hogy segítesz főzni, vagy vigyázz kicsit a gyerekekre addig. Amúgy szerintem nem csinálsz keveset, de egy kérdést a szülőknél megér, hogy ők hogy látják :)

2017. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én a szobájában az ő cuccaihoz nem nyúlok, ha valami nem megy (hajtogatás), akkor szól és segítek, de egyébként mindent elpakol maga után, inkább nem is szoktatom hozzá,hogy majd én.. :D

A konyhában már több mindent meg szoktam csinálni, ha eszünk mindig elmosogatok, letörlöm a pultot, kb. ennyi. :D

Mondjuk mi nem vagyunk régóta együtt és nagyon ritkán találkozunk.

Otthon nálam persze mindent én csinálok. :)


24N

2017. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Volt hogy pakolásban segítettem, volt hogy elmosogattam vagy épp kutyákkal játszottam.


Ha te kevésnek érzed és több mindent bevallalnal akkor kérdezd meg, hogy miben tudsz még segíteni. Csak ne hagyd hogy teljesen kihasználjanak.

2017. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem voltunk sokat soha nala, de egyebkent miert kellett volna naluk barmiben is segiteni? Ha ettunk utana o mosogatott el. Nalunk altalaban haziasabb volt o, amikor atjott, de en egyedul eltem alberletben es ha nalunk volt az olyan volt, mintha egyutt laknank, eszerint viselkedtunk, tehat nalunk mindketten rendben tartottunk a lakast. Amiota egyutt elunk is ez van, mindenki mindent megcsinal, elpakolunk magunk utan vagy neha egymas utan, de nem szokott atbillenni a merleg annyira, hogy valaki sokkal tobb hazimunkat vegez mint a masik.
2017. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Elmosogatom néha az edényeket és megetetem a háziállatukat néha, mást nem is engednének és a párom sem szokott nálunk segédkezni. A párom ruháit meg minek teregessem? Felnőtt ember basszus
2017. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mi 3 éve vagyunk együtt.

Mondom ilyen apróbb dolgokat még megcsinálgatok, pl adok kaját meg vizet a kutyájuknak, ha látom, hogy kell.

Én nem érzem kevésnek, csak mondom szóba került ez, hogy a gyerekekre figyelhetne valaki, de őszintén én a nagyobbikra

2017. júl. 29. 23:05
 9/10 A kérdező kommentje:

Folytatom... :D

Szóval a nagyobbikra én már figyeltem eleget, és szörnyen rossz, akaratos, elkényesztetett egy gyerek. Tavaly vagy mikor, amikor kreszre járt a barátom nővére és nem tudott senki más vigyázni a kislányra, akkor is én figyeltem rá.

Bár mondjuk inkább a kisebbikre gondolt, hogy figyelni kell rá. Ő 9 hónapos, de én a babákkal nem tudok ellenni. Meg ha sír, akkor úgyis az anyja kell neki.

Na mindegy csak kifakadtam, mert igazából a mamája, mondta, hogy "valaki" figyelhetne addig a gyerekekre...

2017. júl. 29. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Boven nem a te dolgod a gyerekekre figyelni. Figyeljen rajuk a gyamugy, ha a szulei nem tudnak. Istenem, minek vallalnak egyaltalan az ilyenek kolykoket...
2017. júl. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!