Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol felnőttké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol felnőttként lehet barátokat keresni?

Figyelt kérdés

Nem viszonyt,kapcsolatot,

csak barátokat.....



2017. júl. 30. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet barátokat keresni akár a GYKn is


Sikert viszont kevésbé lehet elérni. Inkább keress hobbikhoz kapcsolódó oldalakat, fórumokat, FB csoportokat.


Van egy csomó ilyen csoport, sport, könyvek, kurandulások, bármi ami érdekel, rendszeresek az offline programok, találkozók.


Vagy ott a rengeteg offline lehetőség, eleve túra csoporthoz, amatőr tánc klubhoz csatlakozni (vagy ami érdekel) nem is kell online tér hozzá.


Hidd el, barátot nem nagyon lehet úgy találni, hogy leírod Józsi/Juci vagy, szereted ezt meg azt, ki akar barátkozni?

2017. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló problémáim vannak. Eltavolodtunk a régi barátokkal, mindenkit másfelé sodort az élet. Szerintem felnőtt korban már nehéz mély barátságokat kialakítani :/.

Próbálkozni lehet, ahogy előttem írták.

2017. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Igen, felnőtt korban nehéz mely barátságokat kialakítani a különböző okokból széthulló fiatalkoriak helyett (pl a munkahelyemen lett két barátom, de mindketten családosok, sok közös programot nem tudunk szervezni).


Én az utolsó kapcsolatom alatt vesztettem el a barátaim, de akkor fel sem tűnt, mert az exbarátnőm haverjai ott voltak. Aztán a szakításnál ott álltam egyedül mint az ujjam, egy colát nem volt kivel meginni.


Nem mondom, hogy manapság ezrével tolonganak körülöttem a barátok, de a kirábbi kommentemben keírt módon sikerült találni pár embert, akikkel lassan a hobbis haverságból barátság lett.


(Egyébként nőként ha egy leheletnyivel szerintem de könnyebb. Az új lányokat rögtön hívják munkahelyen, társaságban is más programokra, persze általában felcsípni akarják, de aki nemet mond, az sem esik ki a körből.


Nekem volt olyan társaság ahol több mint fél év után hívtak a haveri sörözős, belsőbb körös programokra, a nőket meg rögtön. Szóval barátság keresés terén nem hátrány, ha fel akarják csípni az embert csak ügyesen kell kezelni a helyzetet).

2017. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt korban valóban nehezebb barátokat találni. Evolúciós okokból ilyenkor a párkeresés, családalapítás, gyereknevelés az első számú feladat, még ha manapság ezt igyekszünk is figyelmen kívül hagyni.

Majd a reprodukciós időszak végén, 45-50 körül újra könnyebben találsz barátokat. Addig marad, amit 1-es javasolt.

2017. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!