Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rinyálnak a gold digger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rinyálnak a gold digger nők miatt, itt a másik oldal. (? )

Figyelt kérdés

Sokan el fogtok ítélni.

Megismertem egy férfit, a tenyerén hordozott. Magasabb anyagi szinten állt mint én, olyan életszínvonalat mutatott nekem, amilyenben még sosem éltem. Összejöttünk, és a kapcsolat alatt kényeztetve voltam. Magas színvonalú éttermek, bármilyen előadás ami csak érdekelt, páros wellness programok, szépséggel kapcsolatos bérletek/alkalmak, nagyon sok és drága, akár több százezres ajándékok világába kerültem. Ezt kiegészítette hogy felújította a lakásomat, de úgysem ott éltem, hanem hozzá költöztem, ötcsillagos körülmények közé. És mindig gondoskodott róla hogy legyen költőpénzem, így ott ettem és akkor és azt amit akartam, meg minden ruhát és egyéb holmit megvehettem magamnak amire vágytam, meg ami "kisebb tétel".

Csodálatos volt úgy másfél, két évig, nem is csalt meg vagy ilyesmi, nem nőzött, érző szívvel ragaszkodott hozzám.

De aztán már kiszerettem belőle. Valahogy kihűlt, elbarátiasodott a dolog. Ezen kívül nem volt bensőséges a viszony már annyira, és szaporodtak a konfliktusok. Ennek ellenére nen szakítottam. Meg sem fordult a fejemben, mivel ő jelentette az életet, amit éltem. A szakítás egyszerűen nem volt opció.

Egy éve húzódott már ez a rosszabbodó viszony, mikor már nagyon reménytelen lett a helyzet. Fojtogatott a kapcsolat, nem szerettem, barátilag sem. Nem vágytam rá szexuálisan. Ennek ellenére nem szakítottam, mondom, MEG SEM FORDULT A FEJEMBEN.

Aztán egyik nap megint telefonáltunk, persze veszekedésbe fulladt, és hirtelen valami átkattant a fejemben. Már nem akartam mást, csak megszabadulni mindentől, ami ő. Nem csak szakítani, de kiszakadni, visszatérni a puritánabb életbe, a kevesebb pénzt felszabadítónak éreztem. Még aznap szakítottam, sosem tértem vissza abba a házba.

Ennek már jó ideje. Fél éven át dőzsöltem a felszabadultságban, "szegénység"-ben, szingliségben. Az új emberek el se hitték, ha mondtam, nemrég még milyen éttermekben ettem hetente akár többször. Meg hogy milyen életem volt, mint egy hercegnőnek, csakhogy már rég nem volt herceg a szememben, azért szakítottam.

De aztán lett jó munkám, vagyis a munka jósága kérdéses, mindenesetre havi félmilla a fizu, úgy, hogy azon felül akad heti költőpénzt, állják a szállást meg a repjegyet. Nemzetközi divatmodell munka. És azóta magamtól is a pénz világába kerültem. A jólétbe. Ezer éve szingli vagyok. De így a saját lábamon nagyon más a sok pénz, mint egy olyanról akit elviselni is nehéz.


2017. júl. 24. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2017. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Szép esti mese.
2017. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
egyedül dobtad össze, vagy csapatmunka volt?
2017. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Írj még ilyen szépeket :3
2017. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszett, várom a folytatást.:D
2017. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi van? Mit akarsz ezzel mondani?
2017. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:
29%

Itt senki nem fog hinni neked. Sok esetben azon megy a vita, hogy Bmw vagy Porsche kell ahhoz, hogy valaki becsajozzon. :D

Gratulalok, ahhoz amit elertel. A Maslow piramis csucsan az onmegvalositas van. De a legtobb ember boven megelegszik azzal, ha az elso par lepcsofokot teljesiti. Nincs is igenyuk arra, hogy esetleg feljebb is vannak elerheto celok. De neked sikerult, bar erosen gyanitom, hogy te olyan haterbol johetdz ami ezt tamasztotta ala, hogy a penz nem minden. S boldogabb lehetsz, ha sajat magadba invesztalsz ahelyett, hogy ezt a "munkat" mastol vard el.

Azert van ennek is egy arnyoldala, de szerintem ezt mar tapasztaltad. Az, hogy nehezebb part talalnod. Most gondolj bele, itt vagy magabiztos, anyagilag fuggetlen, s gondolom csinos no. Ki lesz az a ferfi, aki ugy fogja erezni, hogy ezt a mercet, o meg fogja tudni ugrani? Azok akik ugy gondoljak, hogy anyagilag kompenzalni tudjak, hogy nem eleg "ferfiak". Nalad viszont ez mar nem fog bejonni, mert ezt mar valaki eljatszotta, s megegyszer nem fogsz belelepni ugyanabba a hibaba. Alacsonyabbra nem fog tenni a lecet, mert te is tudod, annak nem lesz jo vege. Ahhoz, hogy a ferfi-noi egyensuly fennmaradjon. Kell az, hogy feltudj nezni a pasira. Csunyan fogalmazva behodolni. Kiveve, ha te szeretsz lenni a dominans, bar az a megérzésem, hogy te nem ilyen vagy.

Azert kivanom, hogy talald meg akit keresel. De tudom milyen jo szinglinek lenni, most nekem is tetszik. :)

32 f

2017. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Mennyiért puszilnád meg a végbélrózsám? Merthogy a dúsgazdag exednek megtetted éveken át.
2017. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Hasonlót megéltem, bár még ott nem tartok, mint te.

Megszabadultam valakitől, akivel jó volt, a tenyerén hordozott, aztán elmúlt az a valami és inkább költöztem egy lyukba, jártam a gyakornoki helyeket és összejöttem tényleg A Szerelmemmel.

Örülök, hogy neked már sikerült:)

2017. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Oké Kérdező, van a te eseted. A probléma az, hogy egy ilyenre jut 10000 másik ellenpélda.

Azt senki nem vonta kétségbe, hogy vannak ilyen kapcsolatok is. Lottóötös nyertes is van, csak sajnos nem mindennap...

2017. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!