Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor kapnak észbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor kapnak észbe a lányok, ha a pasi otthagyja őket?

Figyelt kérdés

najó, nem ezek a dolgok történnek döntően, de két kirivó eset volt.


1: lány visszautasította a közeledésemet. Aztán nem válaszolt a további üzeneteimre, élőben meg mindig azt mondta, "majd megnézem". Egy hónap után jól lecsesztem. Következő alkalommal meg ő jött oda hozzám ilyen "szerencsétlen" mosollyal, próbált kérdezgetni, zavarban volt - tehát nem akart szabadulni tőlem.


2: netes ismerkedés, odáig jutottunk hogy képcsere is volt. Igért többet is, egészen egzotikusokat (fürdőruhásat), de pl. a találkozókat mindig kikerülte, 1-2 alkalommal nagyon hülyén. De sose mondott volna nem-et. Kb. 4 hét után tegnap este meguntam, megírtam "oké. Bocsi, nem akarom veled ezt folytatni" - majd tiltás. Erre mire ébredek reggel? Másik névtelen facebook account-tal (ritka nevem van) jöttek a képek, és időpont.


Ezek mik? :D


2017. júl. 31. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a lányok kissé önbizalom hiányosak, illetve nagyon nem voltak biztosak abban, hogy komolyan érdekled őket. Most, hogy konkretizáltad, hogy nem annyira fontosak a számodra beindult a gépezet. Jó kis taktika, így lehet kiugrasztani a nyulat a bokorból:)
2017. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy tovább hülyítenek, te meg benyeled :P
2017. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esküszöm ezt kipróbálom ha alkalom adódik rá! kösz a tippet ;)
2017. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Szóval egy lány elutasított, te ezután még mindig írogattál neki és számon is kérted, hogy olvasgassa meg válaszolgasson, majd még le is cseszted. Igazán jó fej srác lehetsz. Én az ilyen után nem futnék, hanem megveretném egy haverommal. :D
2017. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat ér. Én is hasonlót csináltam férfiaknál, amikor már megelégeltem a dolgot, akkor lecsesztem őket. Utána elkezdtek kapálózni, meg hogy sajnálják. Tartott egy darabig, de ugyan oda jutottunk mindig. Időszakos megoldás, régen rossz, ha a másikat csak így tudod motiválni.
2017. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Szóval egy lány elutasított, te ezután még mindig írogattál neki"


lehet, csak a hazugságokat nem szeretem. Akkor inkább irják meg, hogy ne keressem őket!


Amúgy erre ne hajazzatok, mert az esetek többségében NEM sikerül ebből sem semmi. Ez csak egy utolsó resort.

2017. júl. 31. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Te írtad, hogy ELUTASÍTOTT.... ez nem elég arra, hogy ne keresd??

2017. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ők ilyenek, rosszakat fogtál ki.
2017. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!