Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire buknak jobban a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire buknak jobban a nők a pénzre vagy a rendes pasira?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Azok a nők, akikkel érdemes kapcsolatot kezdeni, a rendes pasira.
2017. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Rendes férfi vagyok, egyedül. Több ismerősöm is van szintén férfiak, akik nem tárgyként tekintenek egy nőre, normálisak.

Igaz van köztük elvált is, fiatal is, nem túl helyes is, szóval minden féle, de egyedül vannak....

Nem mondom hogy a pénzre buknak a nők, nincs is ilyen a környezetemben aki azért lenne a párjával. Valami másra harapnak.

Inkább azt látom, a nagydumásoknak van mindig valakijük. Vagy csak szó szerint olyan aki ledumálja a bugyit, és minden hónapban mással van, vagy olyan aki vicces is és beszédes is de azért komoly kapcsolatot keres.

2017. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért, a kettő kizárja egymást?
2017. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%

Nagydumára főleg, és az pénzzel kiegészítve az ultimate kombó.


Rendes pasi az akkor kell, ha már megvan az előbbitől a gyerek, és kell egy apuci, eltartó. Persze vannak kivétel nők, de ők már foglaltak egész fiatal koruk óta, és nem valószínű hogy budapestről származnak...

2017. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Időpont ma 12:35


igazad van

2017. júl. 31. 12:57
 16/19 anonim ***** válasza:
A pénzre. Még azok is, akik ezt letagadják.
2017. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A jóképűekre buknak. Én becsületes, tisztelettudó, rendes, jószívű, őszinte férfi vagyok, de nem vagyok jóképű és sokszor tapasztalom, hogy levegőnek néznek, átnéznek rajtam a csajok. Szóval a nők nem a pénzre, meg nem a rendes férfiakra, hanem a "jó" pasikra buknak, amilyen én nem vagyok. Persze vannak pénzéhes nők, de a nők inkább felszínesek, mint ahogyan a legtöbb férfi is felszínes és a külsőt nézik, az nekik a legfontosabb. Én tegnap elmentem sörözni és volt két szép lány, kb. 20 év körüliek és engem levegőnek néztek pedig ott ültem a mellettük lévő asztalnál, de rám se néztek. Aztán bejött egy jóképű, izmos férfi, őt megnézték, amikor belépett a söröző ajtaján. Szóval a nők sokszor elbagatellizálják és nem ismerik el itt gyk-n, hogy fontos nekik a jóképűség egy férfiben, de az tény, hogy a vékony, esetleg alacsony és kövér és a nem jóképű férfiakon átnéznek és a jóképűek, izmosokat nézik meg és őket részesítik előnyben ismerkedéskor. A nőknek a jóképűség olyan fontos egy férfiban, mint amilyen fontos a férfiaknak, hogy a nőnek jó feneke, nagy melle, szép lába legyen. Szóval felszínesek az emberek.
2017. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

3 féle nő van kérdező:


- Vannak nők, akik pénzéhesek, tehát pénzt szeretik.

- Vannak nők, akik felszínesek és nem érdekli őket, hogy gazdag vagy, ha közben ronda vagy. Tehát lehet neked bármennyi pénzed, de akkor se kefélnének veled, ha nem vonzódnak hozzád szexuálisan.

- Vannak nők, akiknek meg nem fontos a külsőd és a pénzed, az ilyen nők viszont nagyon kevesen vannak.

2017. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ma 07:21

ma 07:39


igazat adok

2017. aug. 1. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!