Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csöndes lányok miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csöndes lányok miért gondolják hogy értékesebbek és nőiesebbek mint mások?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Én alapvetően csöndesebb vagyok, és sosem gondoltam, hogy értékesebb lennék bárkinél emiatt. Nőiesség terén kb. annyiban igaz, hogy én pl. nem értem, hogy egy harsány, káromkodós, lóként nyerítő, trappoló, verekedős, mindenét kitevő nőben mi extra nőiesség van hozzám képest, mert én nem így látom, de van pár srác, akit ismerek, aki nagyra van azzal, hogy csak nőies nő kellene neki, aztán mindig az előbb leírt típussal jön össze.
2017. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Senki sem jobb vagy rosszabb, és mindenkinek mást jelent ez a két fogalom, mivel mindenki más.
2017. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném,hogy ezt gondolják,sőt,sokszor alacsonyabb az önbizalmuk az átlagnál.Hasonlóan viselkedem sokszor,visszafogottan viselkedem,s néha magamat is különcnek vagy bolondnak nézem.Nincs ezzel baj,van,akinek pont ez jön be,másnak meg amaz.Egyébként is a külső az,ami sokat nyom a latban.Egy modell alkatú,szép arcú lánynak például sokan azt is elnézik,ha harsány,vagy ha káromkodik.
2017. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Az extrovertált nők jórészénél értékesebbek, mert nincs meg bennük a páváskodási kényszer, nem affektálnak, nem feltűnősködnek, nem a nagy hangjukban bíznak, és vélhetően nem attól érzik magukat többnek, mert átment rajtuk a fél kontinens. Lehet lepontozni nyugodtan, visszakapjátok.
2017. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ma 19:17



én pozitivat adtam

2017. júl. 31. 19:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom, sokakat megtalált a válaszom.

Azért, mert társaságban kukák vagytok, még nem lesztek jobb emberek. Szomorú, de ez van.

2017. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!