Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtetszett egy banki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtetszett egy banki ügyintéző, akivel csak ott beszéltem, hogyan hívhatnám el?

Figyelt kérdés

Egy nagyon csinos, kedves lány volt a banki ügyintézőm. Nagyon minimálisan beszélgettünk csak. Nyilván "hivatalból kötelessége" is kedvesnek lenni, de én nagyon szívesen megismerném jobban is. Ránézésre korombeli.


Van esély ilyenkor valahogy elhívni? Mivel adott névjegyet, facebookon rá tudnék írni, de nem akarok creep lenni. Van bármilyen reális esély, vagy engedjem el?


2017. júl. 31. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Én annak idején szintén a bankban ismertem meg egy tök kellemes 37 éves férjes nőt.

Jól elbeszélgettünk meg volt egy olyan érzésem, hogy többe is benne lenne.

Visszamentem pár nappal később záráskor aztán, ahogy sétált a kocsijához, leszólítottam.

A vége az lett, hogy megkaptam a telefonszámát aztán két nappal később már dugtam.

Szal én így tennék a helyedben, szal légy diszkrét és ne ott a bankban kezdj el majomkodni.

2017. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Szerint FB-on is meg lehet próbálni.
2017. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem a bankban akartam volna leszólítani, azzal még ha tetszenék is neki, kellemetlen helyzetbe hoznám szerintem.


Akkor nem gáz ráírni facebookon ilyen esetben, nem túl creepy meg stalker beütés?

2017. júl. 31. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb haverom tudna erről mesélni :D Bement a bankba megtetszett neki a csaj, aznap már bejelölte face-n ráírt, kellemesen elbeszélgettek egymással, randi. Azóta, pedig férj és feleség! Igaz történet!
2017. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy neten írsz neki pár sort,vagy kis cetlin elhívod egy kávéra,plusz megadod neki a számodat.Aztán bemész legközelebb valami ürüggyel,és távozáskor átnyújtod neki.
2017. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!