Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm dolgozik és most jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm dolgozik és most jó 2 hétig nem találkoztam vele most viszont nem dolgozik de rám nem ir hogy találkozunk és ezért úgy össze fogok vele veszni érzem most mit csináljak? Egyébként 1 és fél éve vagyunk együtt .

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kipiheni a 2 hetet, mert ki van dögölve? Lehetőleg ne vesszél vele össze, ha már ennyi ideje együtt vagytok, inkább csörögj rá hogy mi van vele, és akkor meg tudod miért nem írt...
2017. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért úgy állsz hozzá a dolgokhoz,hogy veszekednk fogtok? Ha eddig nem keresett akkor talán írhatnál neki vagy hívd fel, kérd,hogy találkozzatok majd vagy csak érdeklődj valamilyen útond módon,hogy miujság vele?


Amúgy bocsi, de az meg miért gond ha nem keres mindig? Nem csak te létezel a világon neki gondolom én..


19/L

2017. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked derogál őt felhívnod, vagy mi a szösz? Veszekedés, kombinálás és hiszti helyett javasolnám a normális nyílt kommunikációt. Bár amilyen értelmesnek tűnsz a kérdésed alapján lehet azzal jobban jár, ha egy asztallal beszélget szerencsétlen.
2017. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondjuk ez eléggé gáz; én egyből írnék a barátomnak, hogy nem dolgozom, itthon vagyok, átjöhetne, eljöhetne, elmehetnénk valahova vagy akármi... elvégre én mentem el melózni 2 hétig... de még ha pihen is, azt is megírhatná


N/24

2017. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá te?
2017. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!