Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat mennyi zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat mennyi zavarja a nők testi hibái?

Figyelt kérdés

Szeretkezést illetően.


Mennyire lankad le attól a férfi,vagy ábrándul ki,vagy

inkább nem is szexel a nővel, ha mondjuk van narancsbőre, kisebb tulsúlya,sok anyajegye, stb...

Kit mi zavar ? Ami miatt inkább nem is szeretkezik.



Köszi


2017. aug. 1. 13:22
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
bárcsak ezeket a legutóbbi gondolatokat egy férfi írta volna :/
2017. aug. 1. 14:55
 32/40 anonim ***** válasza:
Az a pasi, aki apró hibákat keres, attól ábrándul ki, az csak egy elképzelt szexjátékszert keres.
2017. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Engem nagyn felizgat egy kis narancsbőr a popsin, pont azért, mert nem tökéletes a test. Ettől még lehet nagyon formás, kerek az a popó, sőt...Nem gáz a stria sem, ha nem durván feltűnő. Mire eljutunk a szeretkezésig, jóformán minden porcikájába szerelmes leszek, szóval erről ennyit. :) Anyajegy sem gáz, csak ne legyen bibircsók, meg szőrös, kitüremkedő. :D

29F

2017. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Lol, hogy kitoroltetted a kommentet, miszerint ronda vagy. Tehat igazam volt.
2017. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ó, te drága... én 30 éves szűz vagyok, térdig lógó mellekkel. Anyajegy az rohadtul nem hiba. Bárcsak.
2017. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

azért töröltettem ki,mert oltári fa>szság volt.

Csak úgy,mint a második kommented.

De örülök,hogy ennyire érdekel a kérdésem és visszasomfordálsz sunyiban.

Ennyi energiával válaszolhattál is volna.

A kérdésre.

2017. aug. 1. 17:23
 37/40 A kérdező kommentje:

és a másodikat is jelentettem.

A válaszoló " veszekedni akar" opcióval.

Pont,mint az elsőt :)

puszi

2017. aug. 1. 17:24
 38/40 Sunshinedoll ***** válasza:

Most őszintén: kit érdekel? Foglalkozzanak a saját testi hibáival :D


Ami hiba az egyiknek, nem biztos hogy hiba a másiknak is.


Általában ruhában is látszik, ki milyen alkat, ha valaki nem szexel, mert narancsbőrt lát, az ne puncival játsszon, hanem kisautóval :D

2017. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

hát...azért még így is nehezen engedném meg magamnak,hogy szexeljek.Néha úgy érzem, azt csak a "látszólag tökéletes" testű embereknek "szabad" és ők "érdemlik meg".


Valamelyik nap néztem amatőr szexvideót és egyfolytában azzal voltam elfoglalva,hogy milyen csúnya lábfeje van a nőnek és hogy van olyan pasi,aki ezt nem nézi/látja? Nekem szerencsére nagyon szép lábfejem van és pont ezért olyan erős "tiltás" fogalmazódott meg bennem,hogy : hogy képes ez a csaj ilyen "ronda" létére szexelni ?



Hogyan állítsak az agyamon,hogy ne gondolkodjak ilyen betegesen és szélsőségesen ? Tisztában vagyok vele,hogy nem szép dolog,amit leírtam és valahol szégyellem is,hogy ilyenek kavarognak a fejemben, de pont ezért írtam le,mert szeretnék rajta változtatni.


Én is tudom,hogy ez nem normális és nagyon szeretnék normálisan hozzáállni ehhez a témához.

Hogyan fordíthatnám a figyelmemet a valóban fontos dolgokra és hogyan tudnám figyelmen kívül hagyni ezeket a hülyeségeket ?

2017. aug. 2. 10:57
 40/40 anonim ***** válasza:

Ismerkedj és randizz sokat. Aztán csak lesz valaki, aki belsőre és külsőre is bejön. Próbálkozz!

Ha beleszeretsz valakibe, nem fognak érdekelni ilyen hülyeségek.

2017. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!