Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat vagy a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat vagy a nőket zavarja jobban, ha rés van a foga között a másik nemnek?

Figyelt kérdés
Ki az aki nem jönne ezért össze valakivel?
2017. júl. 26. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Keress rá a KSH-n, hátha készült róla statisztika. ^^


21/L

2017. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként engem nem zavar.
2017. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyen hülye kérdések zavarnak.
2017. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ezt nem tudom,de volt itt hasonló kérdés. És csak a full szabályos,full fehér,full - full- full tökéletes a jó!
2017. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó első 2 fogam között van rés, de még külön aranyos is :D Amúgy szerintem ez a kutyát nem érdekli, nem hiszem, hogy ez annyira döntő jelentőségű dolog lenne, max a szőrszálhasogató embereknél.
2017. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora rés. :-)
2017. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én egyik elülső fogam elölrébb áll mint a többi, mert kinyomta egy táltosfog(olyan fog, ami a szájpadlásomból nőtt ki), miliméteres rés van a fogaim közt. Ahoz, hogy hollywoodi mosolyom legyen, ki kéne húzni a kiálló fogat és pótlást rakni a helyére, vagy pedig fogszabályzó kéne, de ahhoz is fogat kéne húzni, mert nincs nekik elég hely. A kiálló fogam nem zavar az evésben, sőt még almát is tudok vele pucolni, de egyszer még sört is bontottam vele, ezért nem akarom kihúzatni. Szóval hatalmas rés van a fogam közt, mégis van barátnőm és nem egy lánynak tetszettem már. Tehat a nők többségénél biztosan nem kizáró ok a rés a fogak közt
2017. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne pontozzatok már le. Nem én írtam. Mások!
2017. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj az, legalább nyáron nagy melegben meg tudom kérni a csajt, hogy spricceljen rám egy kis hidegvizet a foga közül. 😊
2017. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyos határokon belül nem zavar, sőt kifejezetten tetszik. Ha már egy fognyi szünet van, az zavarna.

N

2017. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!