Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek buktam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek buktam ezt a pasit? Mit csináljak vele? (hosszú)

Figyelt kérdés

A "közös múltunk" annyi, hogy a munkahelyemen párszor találkoztunk, együtt lifteztünk stb csak akkor még nem tudta, hogy ki vagyok. Most júli 23-a óta vagyunk ismerősök FB-n, de már 24-én is szeretett volna személyesen találkozni. Kb ugyan azt csinálta, mint amit itt is szoktam olvasni, hogy pár sort ír, és mihamarább személyes találkozóra hív. Jó mondjuk személyesen jobb is, de ez a rögtön kicsit talán túlzás.


Olyanokat írogatott, hogy tetszem neki, meg szimpatikusnak gondol, meg mondta, hogy az ő dolga lesz megnyugtatni(elég stresszes az életem mostanában).


Végül 27-ére hoztuk össze a személyes találkozót, de ott is csak annyi volt, hogy sztorizgattunk, meg próbáltam érdeklődni a szokásos dolgok felől. Közben ittunk 2 sört meg 2 felest, de ettől csak felszabadultabb lettem. A pasi annyira gyönyörű volt élőben, hogy alig bírtam levenni róla a szemem. Többször volt olyan, hogy cigizett és lehamuzta magát bennem meg volt egy kényszer, hogy leseperjem róla a hamut. Aztán mikor indultunk haza megfogta a kezem, a villamos megállóban megcsókolt és alig akart elengedni.


Legközelebb 28-án találkoztunk, de akkor nála volt a randi. Meg történt az is aminek meg kellett történnie.

Ezt követő napokban leginkább dolgozott. Volt, hogy kérdeztem érdekli-e a beosztásom és mondta, hogy persze, meg így jobban tudjuk egyeztetni a talikat.


Aztán úgy volt, hogy a mostani vasárnap és/vagy hétfőn is szerettünk volna találkozni, de mivel későn ért haza melóból, így offoltuk. Kedden úgy volt, hogy szabadnapos lesz, de mégis volt melója és akkor már semmit se írt(meg azóta se).


Teljesen bepánikoltam és gyártom az összeesküvés elméleteket, hogy miért nem jelentkezik.

Már eszembe jutott, hogy lehet nem kellett volna a lakásán találkozni, de hát már csak nem a szex volt a baj. Annyi fura történet van a környezetemben pl kollégám férje szexkapcsolatból "származik", az exemmel 1 évig voltam együtt, úgy, hogy semmi ilyesmi nem volt, mert merevedési zavara volt, nekem meg más dolgom volt és ezen már nem tudtam idegeskedni és inkább elfogadtam a helyzetet. Itt is van egy csomó történet, ahol a 2. randin szexeltek a felek, azt mit se számított(főleg, ha mindkét fél akarja).


Mikor találkoztunk akkor nem tűnt komolytalannak, de ezek után már nem tudom mit higgyek.

Azt még megértem, hogy a munkája miatt nem tud állandóan írni, de este legalább lefekvés előtt egy jó éjt vagy valami szerintem bele kéne férnie az idejébe, ha érdeklem még egyáltalán. Meg ha eddig tudott, akkor most miért nem tud írni. Én meg nem szeretnék pióca módjára rácsimpaszkodni.


Az is lehet, hogy röhög a markában, hogy sikerült beetetni(egyébként 25-27 évesek vagyunk).

A harmadik randin szerettem volna megkérdezni tőle, hogy mégis mi a célja kettőnkkel, hogy ne áltassam magam feleslegesen, de ebből a harmadik találkozásból se biztos, hogy lesz bármi is.


2017. aug. 2. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én épp ezért nem szexelek senkivel ilyen hamar. Tanulópénz.
2017. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar o semmi komolyat.
2017. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta amit akart szerintem.
2017. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Aláfeküdtél, most már nem érdekled. Ezért nem nyitom szét azonnal a lábaim. Előbb kapcsolat, szerelem, szeretet, aztán szex. Ezt buktad
2017. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miből vontad le a következtetést, hogy bármi komoly dolog történt itt. Volt két randitok. Az elsőn piáltatok, majd lesmárolt. A következőn pedig megfektetett. Nyilván látta rajtad, hogy odavagy érte, ő akart egy alkalmit, most viszont, hogy megvoltál neki, már nem izgatod annyira. Vélhetően azért, mert 1. szex terén semmi extrát nem nyújtasz, 2. más nőket is meg tud kapni ilyesmire, 3. őt az izgatja, hogy levarrjon minél több lányt, nem az, hogy tartós kapcsolatot építgessen.


Ha te komoly kapcsolatot akarsz, akkor nem ő a te embered. Ha lemész kutyába és biztosítod róla, hogy nem akarsz többet csak szexet, akkor talán még párszor megpakol, de az is lehet, hogy már így sem lennél kaland neki. Keress mást.

2017. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lehet túlságosan meggyőző volt és be tudott könnyen etetni...


Egyébként még nem panaszkodtak rám, de egy alkalom az édes kevés, hogy megmutathassa az ember mit is tud valójában.


Nem tudom számít-e de az ő exe egy középkorú férfi miatt hagyta el.

2017. aug. 2. 16:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem látod, még azután sem, hogy ilyen szépen leírtad?

Második randin lefeküdtél a pasival, persze, hogy nem tart többre.

2017. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha VALÓBAN megfogtad volna te is annyira őt, mint ő téged, akkor az első randi első 10 percében is lehetett volna szex, akkor is keresne állandóan...valósznűleg jött neki a megkaptam érzés....
2017. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látom, te sem vagy, hogy is mondjam, túlzottan éleseszű. Érdeklődött irántad az elején, egyből találkozni akart, majd ahogy megfektetett, már nem keresett egyáltalán. Teljesen egyértelmű, hogy csak egy alkalmira kellettél. A szex terén nyújtott teljesítményeddel kapcsolatban meg arra gondoltam, hogy neki te csak egy voltál a sok közül, akinek beteheti, meg aki leszopja, esetleg ráélvezhet a melleidre stb stb., de ennyi. Egyre jó, de azért nem akkora kaland.
2017. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyébként szoktak megérzéseim lenni 1-1 emberrel kapcsolatban, de vele pl pont nem volt semmi rossz. Max a gyorsasága volt fura, de azt meg be lehet tudni annak, hogy pasi.


Igazából igy, hogy ilyen szépen összeszedtem és kb mindenkinek egyöntetű a véleménye, hát nincs más választásom, mint elfogadjam és tovább lépjek.

2017. aug. 2. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!