Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mégis mi? (itt megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi? (itt megismert lány, hosszú kérdés)

Figyelt kérdés

Még februárban írtam itt egy lánynak a szexualitás kategóriában. Elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy nemrég szakítottak a barátjával, és ki van éhezve... Hamar elérkeztünk a képküldéshez, de olyanokkal nyitottunk, amin nem látszott az arcunk. Mondanom sem kell, mindkettőnknek eléggé tetszett, amit a másik nyújtani tud. Felvettük egymást egy beszélgetős alkalmazáson, további képküldések, beszélgetések.


Aztán küldünk arcos képet, az is rendben volt. Hetekig beszélgettünk, sok-sok képküldéssel, eléggé egyeztek az igényeink. Felvetettem a találkozót elég korán, akkor türelmet kért. Aztán belement. Azt hiszem, talán négyszer "próbáltunk" meg találkozni. Ne kérdezzétek, miért. Általában korántsem vagyok ilyen naiv, de ez valahogy más volt.


Már nem emlékszem pontosan, de megpróbálom összeszedni. Az első találkozó előtt valamilyen triviális dolgon megsértődött, elkezdett hisztizni. Bennem felmerült, hogy talán mégsem olyan jó dolog. Aztán folytattuk végül, tervezve a második próbálkozást. Az megint nem jött össze, mert elvileg felhívta az exe, és felkavarodtak benne az érzelmek. És itt váltottam "full retard" módba, hogy nem hagytam ott azonnal. Ismét folytattuk: beszélgetések, képek, videóhívás, minden volt.


A harmadik próbálkozásnál kezdett gyanús lenni, hogy valami nem kerek. Megint besértődött, de annyira nyilvánvalóan nagy baromságon, hogy az túl egyértelmű volt. A lényeg: megint nem találkoztunk. Némi faggatás után elmondta (azt mondta...), hogy fél, mert túlságosan megkedvelt, és mi lesz, ha élőben nem olyan. Meg még amúgy sem találkozott senkivel így. Fura volt az egész, elvileg 21 éves. Mindegy, én is megkedveltem, meg nagyon tetszett. Teljesen hülye voltam, azt mondtam, hogy bizonyítson. Hajlandó vagyok megbocsátani, ha találkozunk.


Belement, de közben nekem mégis elkezdett működni az agyam, mert egyre több gyanús dolgot találtam: egyrészt a lány apja elvileg valami szupergazdag vállalkozó, de a cég nevét soha nem mondta el. A lány elmondta a saját teljes nevét, de se facebookon, sehol máshol nem fellelhető (gondoltam, ez gazdagéknál szokott így lenni). Aztán ott voltak a különös ellentmondások. Csak később figyeltem fel rá, de pl. egyszer azt mondta, hogy itt vagy a nyaralójuk, máskor azt, hogy ott. Mindenesetre gyanús lett, kerestem egy biztos jelet, hogy kamuzik. Meg is találtam: amit mondott, hogy a kocsija rendszáma, az valójában egy, a forgalomból kivont tehergépjármű (kösz, ügyfélkapu). Na, itt mondtam azt, hogy szórakozzon mással. Letöröltem mindenhonnan, éltem kis életemet.


Pár hónap múlva felkeresett, hogy hogy vagyok... Elmondta, hogy ki akar menni külföldre, meg hogy tök rosszul van, kórházba kell mennie, meg minden. Megkérdeztem, hogy miért hazudott, és azt mondta, hogy le akar velem ülni megbeszélni mindent, és tudja, hogy nem bízom benne, de hallgassam majd meg. Élőben, persze. Mondom oké, de én nem megyek sehova, jöjjön el hozzánk, aztán elmondhatja. Mondja, hogy sok a dolga, de persze, majd jön. Persze nem jött. El-el maradozott, hogy ő rosszul van (volt elvileg egy súlyosabb betegsége), meg valami rokonának az esküvője, szóval majd utána. Megint nem beszéltünk egy ideig.


Valamelyik nap felhívtam, hogy hogy van. Tudom, ez már a leírhatatlanul hülye szint, de tényleg hiányzott az a személyisége, ami talán nem is létezett (?), mindegy. Ugye mindig volt valami baja, már-már aggódtam érte. Felhívtam, kérdezem, hogy van. Ő meg így: "jaaa, most nem igazán alkalmas, éppen bulizom. Majd elmondom." Oké, ott szakadt el a cérna, és gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hogy ez mégis mi a szar akar lenni? Tudom, én hülye voltam és naiv, ezt nem kell ragozni.


Az tuti, hogy a csaj fizikailag létezik, videótelefonáltunk meg minden. Lehet, hogy troll? De az fura, hogy ennyi ideig kitart. Meg akkor miért küld olyan meztelen képeket, amin felismerhető... Vagy esetleg valami mentális zavara van? Erre is gondoltam. De fogalmam sincs.


Ti mit gondoltok? Komolyan érdekel...


2017. júl. 31. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért rágod magad még mindig rajta?


Egyértelműen troll volt, aki élvezi, hogy szórakozik másokkal! Beteg ember az ilyen.


Felejtsd el és tanulj belőle!


Keress egy igazi lányt!

2017. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy, miért ilyen? A második lemondott találkozó után hagyni kellett volna. Legközelebb tégy úgy!
2017. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, egyszerűen olyan szinten kerülik a konfliktust, hogy a csillagokat is lehazudják az égről - akkor is, ha nyilvánvaló a kamu. Bármit, csak ne ők jöjjenek ki hibásnak az ügyből.

Gondolom, elkezdte egy kis hazugsággal, hogy jobb színben tűnjön fel, a többi meg jött magától. Egy idő után meg már nincs kiszállás. Nyilván, ha bevallaná, egy életre elásná magát, ezért jön a még több kamu...


Nem mondanám mentális zavarnak, de az ilyen emberekkel nem érdemes kezdeni, totális hárítás és konfliktuskerülés az egész életük. Még arra sem kérdezhetsz rá, hogy összetörte a poharat, mert akkor tutira berepült a gyilkos galamb az ablakon, és az tette, ő meg szerencse, hogy túlélte.

2017. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülye vagy hogy még ezen gondolkozol...


Hasonló esetben vagyok egyébként, kb.4 x próbáltunk egyeztetni időpontot randira, mindig közbejött neki valami. Most már én nem fogom felhozni a dolgot. Ha lesz ideje (illetve ha akar!) megkeres, ennyi. Nem agyalok hogy mit, miért, miért nem......

2017. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!