Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő vagy férfi, aki nem válna el azonnal, ha fizikailag (vagy szavakkal) bántalmazza a házastársa?

Figyelt kérdés

Mi fér még bele azoknak, akik elválnának és azoknak, akik nem. Egy pofon? Egy lecédázás? Egy karszorítás?


Azok, akik nem válnak el, őket bántották a szüleik? És ők bántják a gyerekeiket?


Vagy szerintetek mitől függ, hogy ki engedi a bántalmazást?


Nekem pl. mindig azt mondta anyukám, hogy ha egy férfi a falhoz vágja valamijét dühében, legközelebb te leszel az, akit falhoz vág.



2014. júl. 4. 20:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Én az első pofonnál lépnék le. A férjem már kismillió dolgot falhoz vágott, de engem soha nem ütött meg.
2014. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%

Fizikai bántalmazás nem fér bele. Azonnal nyilván nem tudok elválni, de szépen kisbugyi a börőndbe, be a kocsiba és tipli. Azonnal. Utána mi lesz? Attól függ a partner hogy viselkedik.

A szóbeli bántalmazás érdekes téma. Ez csak akkor állhat fenn, ha a nő kevésbé talpraesett, kevésbé okos mint a párja. Máskülönben állja a sarat a nő. Mármint ha összetűzésbe keverednek, egy okos nő szavakkal meg tudja védeni magát. Fizikálisan már nyilván nem...


Amúgy a falhozcsapkodás... Az én férjem csapott már falhoz laptopot amikor valami azon nem tetszett neki (talán valakitől üzenetet kaptam vagy ilyesmi, még az elején volt, nem emlékszem). Később egy egész kétszintes üvegasztalt rajta tele sokmindennel vágott a falhoz, csak mert kérdezett valamit egy kisebb összezörrenésünk után és én nem válaszoltam neki. Nos, azóta jókat nevetünk ezeken a sztorikon és nem volt utána legközelebb, amit falhoz vágott, se laptop, se asztal, se én...

2014. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
67%

A bántalmazást elszenvedő ember addig hadja hogy bántalmazzák, amig fenáll egy függőségi viszony ez lehet családi érzelmi vagy anyagi viszon. A nők sokáig képesek szenvedni akár évtizedekig is. sajnos... .. ... ha te vagy ilyen helyzetbe mérlegelned kell a függőségi viszony árát.

Aki meg ok nélkül, vagy ..tartósan veri a feleségét azzal súlyos problémák vannak, ottkell hagyni. egy pofon belefér 2 is ha az ok nyomós, vagy ha az indulatból következik. ha ismersz ilyen embert aki ilyen helyzetbe van azzal beszéld meg hogyan lehet kiutat találnia a helyzetéből. ha nem akar kiutat találni akkor nála még a függőségi viszony fenáll.

2014. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
69%

Ha állandó jelleggel prostituáltnak nevezne,azzal még semmi gondom nem lenne,de amikor már annyira tiszteletlen lenne,akkor már azért megkérdezném,hogy minek van még velem!Ha nem változna,akkor jól elbánnék vele,ha elválni anyagi okok miatt nem tudnék.Egyébként 2-3 évig bírnám ilyen mocskolódásokkal.

AZ első pofonnál én is elválnék,a karszorításos esetnél meg visszaszorítanék,és közben mérgezném(mondjuk a kávéjába "véletlenül" só kerülne),vagy a kedvenc nadrágját jól kihipóznám,vagy esetleg,ha csaláson kapnám,akkor az óvszereit kilyukasztanám,szóval tudnám a módját,hogy válás előtt hogyan lehet egy férfit tönkretenni.

2014. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy pofont kapnék, még 5 gyerek mellett is elválnék tőle, még akkor is, ha a híd alá kéne mennem.
2014. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%

AZ első pofont megelőző verbális erőszakoskodás után azonnal lelépnék. Bár nem kerülök ebbe a helyzetbe, ha eddig nem kerültem, mert elve nem ismerkedem olyanokkal, akikre az agresszivitás bármilyen formában jellemző. Ebbe apró, hétköznapi dolgok is beletartoznak. Mint pl. beintés és anyázás az utakon, bunkóság a pincérrel, lekezelően beszélés másokról, állatokkal nem szeretettel bánás, nagyon sok apró jel van.


"Ha állandó jelleggel prostituáltnak nevezne,azzal még semmi gondom nem lenne,"


Valóban? Hát akkor meg is érdemled, hogy egy paraszt, IQ és EQ mentes pasival élj.

2014. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
82%
Ne szidjon a ságra földiigle....Ha nagy veszekedés lenne azért nem válnék el ha megkapnám.A fiizikai bántalmazzás nem fér bele.Az ha esetleg földhöz vágna valamit(ami eddíg nemm történt meg) azért sem válnék de elgondolkodtatna iért történt.Hogyan fajltunk edíg???
2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
79%
6-nál a pont
2014. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

"Később egy egész kétszintes üvegasztalt rajta tele sokmindennel vágott a falhoz, csak mert kérdezett valamit egy kisebb összezörrenésünk után és én nem válaszoltam neki."


úristen...

2014. júl. 4. 20:58
 10/46 anonim ***** válasza:
77%

" egy pofon belefér 2 is ha az ok nyomó"


Egyrészt nevetek, másrészt mélységesen ledöbbent, hogy vannak emberek, akik így gondolkoznak a XXI. században.

2014. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!