Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baromság azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baromság azért beszélgetni külföldiekkel Tinderen, hogy gyakoroljam a nyelvet?

Figyelt kérdés

Határ mellett lakom, ezért sok külföldit kiad. Nagyon jól elbeszélgetek németül, angolul. Sokszor csak akkor jöttek rá, hogy külföldi vagyok, mikor elmondtam, h Magyarországon élek.

Találkozni nyilván nem igazán akarok.


2017. aug. 2. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem interpals.net jobb erre, én is azon gyakorolgattam nyelvvizsga előtt..
2017. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt sem tartom kizártnak, hogy majd esetleg összefussak valakivel.

Persze akadnak taplók is.

Ami még fura, hogy legyen az Szlovénia, Ausztria, Horvátország mindenki beszéli minimum az angolt, legyen akár 40 felett is, kivétel nélkül. Itthon alig találni olyan pasit, aki normálisan beszél idegen nyelvet, ha diplomás, akkir sem biztos.

2017. aug. 2. 21:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a nyelvvizsga a célom, de ezt nagyon élvezem. Persze nem ezért vagyok fent.
2017. aug. 2. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, nekem is volt ez a célom, okcupid-ra azért regisztráltam, hogy de jó lesz, majd angol anyanyelvűektől kérdezhetek normális dolgokat is, nem csak tankönyvit. (Ezen az oldalon volt olyan opció, hogy csak barátokat keresel.)


Az angolok, amcsik nem írtak vissza. Akik írtak, főleg indiaiak, borzasztóan rossz angollal. Úgyhogy feladtam.

2017. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!